Fórum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumServer všeobecne: Nábor členov ATHelper
You need to log in to create posts and topics.

Helper

Je mi 15 let, hlásím se na pozici Helpera, můj herní nickname je weetiwar na serveru hraju 4x Týdně, Minecraft hraju 8 let, jdu na Midas Craft protože lepší server už snad být nemohl, suprové Minihry a rád pomáhám na serverech už mám zkušenosti se příkazy: Vanish, kill, rules, kick, tp, invsee ,Ban, warn, mute, jail, tempban,

10 Pravidel:

Zákaz používání cheatu - zákaz různých programů na ulehčení hry

Zákaz spamování - zákaz psát jednu větu, jedno slovo dokola

Zákaz nadávek a urážení - zákaz urážet ostatní hráče nebo jim hrubě nadávat

Zákaz griefovani - zákaz kazit ostatním hru

Zákaz bugování - zákaz si zlehčovat hru pomocí nedostatků

Zákaz upravovat server itemy - zákaz enchantovani, opravování, pojmenovávání itemů vytvořený serverem

Zákaz MultiAcc - zákaz vytváření vícero účtů
Zákaz reklam - zákaz propagovat např. ostatní servery, pokud to není povoleno

Zákaz podvádět hráče - zákaz okrádání a využívání důvěřivosti a neznalosti ostatních hráčů

Zákaz nevhodných jmen - zákaz sprostých výrazu ve jméně nebo napodobování jména členů AT

Admin na jiném servery jsem nebyl.

Jsem Student střední školy v Oboru Robotika a Programování známky mám dobré učení mi jde, na Midas Serveru mě to baví proto chci být Helper v celo soutěži jsem pro školu vidělal 600000Kč Jsem v druhém ročníku, chodím na brigádu do obchodu, nekouřím, nepiji, nefetuji

Na MidasCraftu jsem začal hrát za účelem si oddychnout od lolka, ale po menším čase mě to tu začalo opravdu bavit a teď to dokonce hrají více jak Lolko (jinak na konzoli hraji AAA hry). Sport již nedělám, ačkoliv jsem dělal florbal i fotbal, ale to mne přestalo bavit. Jsem rád za to jaký mám život, mám v něm vše co bych zatím chtěl a jsem rád, že jsem objevil právě MidasCraft. To je tak vše co bych o sobě řekl.

Vzhledem k tomu, že je tato přihláška v mnoha věcech kopie hráče HaribyCZ (viz. výpis pravidel a popis "o mně") tuto přihlášku ZAMÍTÁM. 

Zde je odkaz na původní žádost: https://midascraft.sk/forum/topic/zadost-o-pozici-helpera-na-skyblocku/

Lock

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne