Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Helper na Survival MkII

Vek: 15
Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper
Váš herný nickname: Wolfi7755
Ako dlho hráte na serveri: hraju od prosince minulého roku
Ako dlho hráte Minecraft: to už je nějáká doba, asi 8 let ale aktivně 4-5
Dôvod prečo chcete byť Helperom práe na MidasCrafte: Tak důvod jsem uvedl v minulé přihlášce ale uveduho trochu jinak. Na survivalu sice v poslední době nejsem moc aktivní ale to se od pondělí změní, ale zpět k důvodu. V mém herním čase se na serveru nepohybuje moc helperů nebo adminů, jen občas tam vidím např.: hanyseqq (hanyho), Invise a pár dalších (ty tam vidím nejčastěji). Takže bych se pokusil tuto dobu pokrýt. Jinak nováčkům pomáhám, pokuď ale jsou třeba zprostí nebo urážejí lidi (to je asi to samé) tak se mi moc pomáhat nechce (jim).

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!:

/kick - vyhození hráče ze serveru (důvod)

/tempban  - vyhození a znemožnění přístupu na server po  určitou dobu (důvod)

/ban

/banip - zabanováním ip adresy hráče který obchází ban

/warn - varování hráče za porušení pravidel , po opětovném porušení kick nebo ban

/mute - zamezí psaní hráče do četu

/tp - teleportace

/tphere - teleportuje hráče k hráči používající tento příklad

/vanish - zneviditelní hráče který použil tento příkaz a "jako by" ho odpojí ze serveru

/invsee - umožní hráči používající tento příkaz nahlédnout do inventáře jiného hráče

a ano uvádím tu ty samé příkazy jako u minulé přihlášky

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:

Chovat se v chatu jako člověk (3) - Chovat se slušně, nenadávat a nespamovat

Zákaz reklam (7) - už samo o sobě člověku dojde co to znamená - nepsat do chatu reklamy na web stránky a jiné servery

Zákaz griefování majetku (2) - to by asi naštvalo každého kdyby mu někdo zničil stavbu kterou dělal třeba 2  týdny

Jednoblokové díry nebo stavby v krajině jsou zakázané (20) - krajina pak nevipadá tak přirozeně a ztěžuje to práci Builderům

Při těžbě dřeva těž celé stromy (21) -  skoro to samé jako u předchozího pravidla, prostě to nevypadá dobře

Úprava terénu mimo a v okolí rezidence musí tak , aby vypadal přirozeně a přírodně (22) - Stěžuje to práci Builderům a vypadá to divně až odpudivě

Nekaž hru ostatním hráčum a když bojuješ nebo se boj blíží neodpojuj se z něj (6) - Každé ho by naštvalo kdyby se někdo odpojil ze zrovna začatého souboje

Každý hráč může mít pouze jeden účet, pokud vás hraje na stejné IP více zdělte to Amin teamu (14) - To to pravidla zabraňuje tzv. "Multiaccountu" a tím to způsobem obcházení banu

Povolené jsou jen Xp farmy, mobtrapky povolené nejsou a musí být schválena členem Admin teamu (23) -  Toto pravidlo předchází bugování serveru ze zcela jednoduchého důvodu - moc mobů prostě zahltí servery a je to v pytli, zkazí to hru všem na serveru

Je přísně zakázané vlastnit, stavět nebo používat blaze farmy (30) - řekl bych že je to tím že blazové nemají fall damage takže by se dokola spawnovali a to by zahltilo server

a ano použil jsem stejná pravidla jako u minulé přihlášky

Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Ne

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):

Ahoj jak už víte jmenuji se Štěpán a je mi 15 let.

Jak už možná vité mám Aspergerův sindrom tz.: zaměřuji se na úzkou oblast čehokoli, jinak jsem nepoužitelný.

Jinak ale jsem v rámci možností přátelský, někdy i milí.

Na serveru mi chybí někdo jako takový hodný "strýček" a proto se hlásím na helpera.

U minulé přihlášky mi to nevyšlo z důvodu toho že jsem neprošel pohovorem takže zkouším znovu.

- Wolfi7755

A já ti fandím!

Snažme se nebýt arogantní blbci.

a mne ne?:DDDD

Kulíšci, vám oběma fandím, nemůžete mě zklamat.

Snažme se nebýt arogantní blbci.

Dík UwU

Ahoj prihláška vyzerá dobre, a tak prosím príď 28.2 o 19:00 na náš teamspeak server, kde ti bude podaný test a podľa testu sa rozhodneme či pôjdeš na pohovor alebo nie.

wkfiix

Dobře určitě příjdu, bude potom hned pohovor nebo bude někdy jindy?

Teda pokud budu stíhat, nemohlo by to být až kolem 21:00? nevím jestli to ztihnu :/

Dobre tak príď 28.2 o 21:00 na náš teamspeak server.

Díky 🙂

Ahoj tvoju prihlášku musím zamietnuť z dôvodu toho, že si neprešiel pohovorom.
Novú prihlášku si môžeš podať o 30 dní.

wkfiix

/lock