Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Helper na survivalu

Ahoj, dávám to sem znovu z důvodu nefunkčního mikrofonu.

Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper
Váš herný nickname: KarolinaMMer
Ako dlho hráte na serveri: 4 měsíce cca
Ako dlho hráte Minecraft: 2014 nevím přesně ale od školky
Dôvod prečo chcete byť Helperom práe na MidasCrafte: Mám ráda tenhle server a chci mu i pomáhat. Na serveru trávím hodně času takže bych dokázala vidět děti které dělají něco co nemají. Ráda pomůžu hráčům.
Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!:

/co i - Zjistí kdo postavil jednotlivý blok nebo kdo něco vzal z chestky.

/fly - umožní létat.

/ban - trvale zabanuje hráče + důvod. /ban Ella žebrání o OP

/mute - umlčí hráče + důvod a čas. /mute Ella 10 minutes spam

/tempban - Ban na danou dobu. + důvod a čas. /tempban Ella 5 days nepovolená xp farma

/v - /vanish - zneviditelní vás a umožní (jakože) odpojení ze serveru.

/warn - Varuje hráče + důvod. /warn Ella slovník

/tp - Umožní teleportovat se na hráče bez jeho souhlasu. /tp Ella

/kick - vyhodí hráče ze serveru + důvod. /kick Ella provokace

/invsee - Umožní se podívat do inventáře hráče. /invsee Ella

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:
Nekrást cizí majetek.

Nespamuj do chatu, Nežádej o OP, věci ( itemy), moby, změnu času nebo počasí, a nebo o

upravu terénu World Editem.

Nesmíš mít více jako 70 entit nebo tile entit.

Mobtrapky jsou zakázané a povolené jsou jen xp farmy. Takže nesmíš stavět žádnou mobtrapku.

Nesmíš mít nevhodný, vulgární a nebo zaměnitelné nicky s nickem A-Teamu.

Neodpojuj se z boje.

Nenavádět nebo napomáhat někomu v porušení pravidel.

Můžeš mít jen 1 herní učet. Pokud vás na jednom počítači resp. IP adrese vás hraje více, musíte to oznámit tuhle věc A-Teamu.

Každý bug se musí nahlásit.

V případě banu je zakázané ban obcházet vytvořením nového učtu.

Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Ne, nebyla.
Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov): Ahoj, už mě trochu znáte. Jmenuji se Karolina. Mám 3 kočky a 1 psa. Bydlím v Olomouci kam chodím i na základní školu. Ráda chodím ven a tancuji. Mám jednoho staršího bráchu. Mám ráda srandu. Taky ráda trávím čas na Midascraftu a ráda poznávám nové lidi.

Ahoj,

dostav se prosím na pohovor na nás TeamSpeak v neděli 16.2.2020 ve 20:30. Před pohovorem je potřeba si napsat test, který si vyzvedni v 20:00 taky na ts.

Hodně štěstí a budeme se těšit 🙂

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne

Ahoj, tvoju žiadosť sme posúdili a na základe ústneho pohovoru sme ako hodnotiaca komisia dospeli k názoru, že bohužiaľ nespĺňaš všetky požiadavky na výkon tejto funkcie.

Z uvedeného dôvodu preto prihlášku zamietam.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~