Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Helper Survival Albixon

Vek: 22
Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper
Váš herný nickname: Albixon
Ako dlho hráte na serveri: 30dní přibližně
Ako dlho hráte Minecraft: 6let 
Dôvod prečo chcete byť Helperom práe na MidasCrafte No, nemohu se zbavit pocitu že tenhle server je prostě za těch pár let nejlepší kde jsem kdy trávil svůj herní čas.

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!: /fly   /vanish /ban nick odůvodnění  /mute čas nick  /warn odůvodění /kick nick  /tp nick  /tpall  /invisee nick  /tphere nick 

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:1. Zákaz Griefování ( Ničení Majetku )          2.Zákaz nadávaní, a jiných vulgarit ( nepsat nikomu sprostě nenadávat )       3. Absolutní zákaz reklam ( Zákaz psát a zvát lidi na jiné servery nebo se jakkoliv zviditelnovat stím )       4. Nespamowat chat ( zákaz posílání zpráv furt dokola)       5.Samozřejmě zákaz Hacku a všemu podobnému ( zákaz podvádění )       6. Je zakázáno si krást věci      7. Nikdo nebude používat rasistický podtext!      8. Nespamowat Admin team      9. Pokud má někdo problém kontaktuje Helpra/Admina    10. Zákaz tvoření více učtu na jedné IP adrese.
Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Měl sem vlastní server pod názvem BertasCraft 

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov): Už sem to jednou psal ale rád to napíšu znova. 😀 Jsem z Českých Budějovic baví mě hrát hry hraji samozřejmě i jiné hry ale nejvíce se věnuji Minecraftu už pár let pracuji, nikoliv nestuduji takže mám i méně povinností co se doma týče žádné ukoly a podobně, rád se učím novým věcem, hraji fotbal a mám rád pivo, moc rád bych patřil k vám do obrovské Midasovské rodiny 🙂 Albixon.

Opět přeji hodně štěstí a byl bych rád, aby jsi byl mezi námi. 😀

Haribo

Taktiež držím palce 😉

"Ak mám voliť menšie zlo, nevolím vôbec..." -Geralt of Rivia-

Zdravím, přihláška vypadá dobře, a proto se prosím dostav 2.8.2020 v 19:30 na náš ts3 server, kde ti bude předán test, podle výsledku testu bude rozhodnuto jestli budeš puštěn k pohovoru.

Recount

Lets go Albi, tak to hlavně udělej. 😀

Děkuji budu tam, už se šprtím rozšířená pravidla 👍😇

A jako obvykle se ignoruje, že příkazy nemají být essentials a pravidla se mají vysvětlit

„Diplomat je člověk, který vás pošle do horoucích pekel takovým způsobem, že se na tu cestu dokonce těšíte.“

Ahoj, tvoju žiadosť sme posúdili a na základe ústneho pohovoru konštatujeme, že si bohužiaľ nevyhovel. Ak máš záujem to skúsiť znovu, novú prihlášku si môžeš podať o 30 dní.

Ďakujeme za prejavený záujem.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~