Fórum

You need to log in to create posts and topics.

Herobrine

Zdravím, rád bych požádal aby se herobrine ukazoval až poté co ho někdo vyvolá a popřípadě ať  "troluje" jen ty kdo ho vyvolali, myslím se že nejsem jediný koho to rozčiluje, předem děkuji.

Zdravím,

informácie o Herobrinovi nájdeš tu: http://midascraft.sk/herobrine/

Čo sa týka obmedzení Herobrina, nemáme na jeho správanie žiaden vplyv. Ďakujem za pochopenie.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Děkuji za odpověď, a co znamená vplyv, a ještě jedna věc co špatného jsem udělal že mi znepříjemňuje hru a mám chuť odejít?

Vplyv = vliv.

Herobrine si vyberá ciele náhodne, nie cielene. Ide o náhodný algoritmus výberu obete, čiže to nie je nič cielené. Samozrejme pokiaľ máš chuť odísť, nebudeme ti brániť, ale herobrine je súčasťou nášho serveru a jeho úplne odstránenie by server ochudobnilo o dosť veľa vecí, nakoľko aj niektoré itemy sú previazané s jeho AI.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Upřímně se mi po těch cca 3 měsících hraní se mi nechce vím že nemáte zapotřebí tu někoho držet a u herobrina jsem našel tento článek  cituji "Hovorí sa však, že uzavrel tajnú dohodu so správcami serveru a okrem toho, že občas nastraší nejakú nevinnú obeť, dokáže aj trestať vinníkov podobne ako administrátor. Na rozdiel od administrátora sa však neriadi všeobecnými normami a vinníka nebanuje – iba mu dlhodobo znepríjemňuje pobyt v hre strašením, či zabíjaním."

To je veta vyňatá s kontextu , je to príbeh. Nikto nemá problém s Herobrine. Za rok hrania som ho stretol asi 3x a to mi vždy nechal knihu v chestke alebo hlavu ale mne osobne neurobil nič. Preto ja osobne nechápem prečo si taký rozčarovaný z toho. Obmedzilo to nejak tvoje hranie ? Nemohol si robiť čo si chcel ?

Ok, takže žádný problém jsem neudělal?

Nechápem čo ťu riešiš, herobrine si vyberá svoje obete náhodne, A-Team nenesie zodpovednosť za to že si vybral práve teba. Je to jednoducho súčasť MidasCraftu a bol si s ňou oboznamený, s tým že hráš na Midase si súhlasil so všetkými jeho časťami vrátanie Herobrine -a.

Quote from KillerXCoder on 13. januára 2018, 12:29

Nechápem čo ťu riešiš, herobrine si vyberá svoje obete náhodne, A-Team nenesie zodpovednosť za to že si vybral práve teba. Je to jednoducho súčasť MidasCraftu a bol si s ňou oboznamený, s tým že hráš na Midase si súhlasil so všetkými jeho časťami vrátanie Herobrine -a.

Problém byl v tom, že jsem se z výše přiloženého textu domíval, že jde o jakýsi trest.

Byl mi zdělen opak.

Máš ještě nějaký dotaz?