Fórum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumRPG Server: Nápady na vylepšenieHetaké
You need to log in to create posts and topics.

Hetaké

Zdravím ... mám dosť toho že nám levličom vyžierajú nelevliči killy. No neni to jediný z hlavných dôvodov. Je tu ešte jeden a to je že sa cez ostatných nedá hitovať vôbec a tím tá hekaté dlhšie trvá tak mám zato že by sa tam mohlo pridať PVP. Ja osobne som sa veľa ľudí pýtal väčšinou súhlasili ale niektorý mi hovorili že je to blbosť. Ale osobne mám zato že to vyrieši problém z časom. Všetko z mojej strany. Prajem pekný zvyšok dna

Vím, že se PvP u Hekaté dost řeší. Já jsem proti z následujícího důvodu. Při povoleném PvP stačí, aby se pár nejsilnějších hráčů domluvilo na spolupráci. Na začátku druhé fáze ostatní hráče pozabíjí a ti bez toho, aniž by jim někdo potvrdil port, nemají šanci na návrat do boje. A že nelevliči vyžírají killy? Jo, to naštve. Ale zase. Na jednu stranu si skupina hráčů stěžuje, že ostatní tam jen postávají, nebojují a jen berou peníze a LB. Na druhou stranu si stěžují, že potom bojují a vyžírají killy. Kdyby to bylo možné, povolila bych vstup na Hekaté jen vlastníkům sekery Hekaté. Jenže tohle by nešlo uhlídat.

Premýšľam, čo presne by som mal k tejto veci napísať. Poviem to takto - hráči si event Hekaté (ktorý je jeden z najviac vyťažených) kazia de facto sami. Namiesto toho, aby spolupracovali ju každý tesne pred momentom smrti mláti hlava nehlava a ten kill sa dá iba random hráčom.

Predstavme si situáciu, že by sme zaviedli PVP - väčšinu hráčov by skupinka hráčov, ktorá má na tom záujem vyzabíjala už pri vstupe teda pri Empuse a následne by sa portla dole a zabránila by portnutiu "nechcených hráčov". Takto by došlo k tomu, že na Hekaté by sa mohla zúčastniť iba skupinka "vyvolených" a ostatní by nemali šancu získať zbraň, luckyblocky či finančnú odmenu. Moja otázka teda ale znie, či by to podľa vás bolo voči slabším resp. začínajúcim hráčom fér?

Zapnutie PVP je v danej lokalite otázkou ani nie minúty. Škody, ktoré by však takýto čin mohol na komunite a na RPG serveri napáchať by však boli až príliš veľké

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~