Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Lost & Found

Poprosím hráča, ktorý umrel v mojej reske (S-Tech) nech mi napíše.

Vďaka!

You can not comprehend us. 1337km flown by Elytra. This number will grow a lot over time.

Ak sa do týždňa nik neozve, veci budú ponechané na rozobratie ostatnými hráčmi v označenom kontajneri v reske S-Tech (/res tp S-Tech).

You can not comprehend us. 1337km flown by Elytra. This number will grow a lot over time.

Poprosím hráča, ktorý umrel na súradniciach 200/2525 nech sa mi ozve. Našiel som veci o množstve asi 2 shulker boxov. Ak sa nájde vlastník, prosím, nech mi dá vedieť, aká zbroj bola na mieste straty pre overenie vlastníctva. Ak to bude sedieť, dostane nazad veci.

Vďaka!

EDIT: poprosím hráča menom DreamTVCoolYT aby sa mi ozval, bo on sa sťažoval, že umrel a naposledy som ho videl relatívnom okolí tých súradníc (+-500 blockov), tak či som nenašiel jeho pozostatky

DreamTVCoolYT sa vzdal možnosti získať tie veci nazad. Keďže nie je možné zistiť, či naozaj išlo o jeho veci, tak sú stále voľné a prosím vlastníka, nech sa mi ozve. Ak sa mi neozve do 2 týždňov, veci pribudnú do trash barellu v /res tp S-Tech.

Veci boli komplet rozobrané.