Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Mijka touží po unbanu

Váš herný nickname: I_mia_I ❤
Váš vek: 21
Server na ktorom ste ban dostali: asi... všude
Dátum banu: 12.05.
Dôvod banu: "Porusenie pravidiel" - v mém případě klasika - velice škaredý spam.
Administrátor, ktorý ban udelil: ItzNightYT, i když mám takové tušení, že za tím stál i někdo jiný 💁‍♀️
Bol podľa vás ban oprávnený? Vzhledem k tomu, co vše jsem dělala na Midasu... Tak určitě ano.
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: Tuším, že mě tehdy vyprovokoval jail či mute, co jsem dostala.
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Protože jsem toho v minulosti pro Midas udělala docela dost. Měla jsem ve svém životě velké množství životních problémů, které se teď ale snažím řešit i s odbornou pomocí a chtěla bych dostat další šanci. Těch šancí bylo opravdu nespočetně moc, ale oproti druhým unbanům, co jsem dostala, se teď cítím skutečně lépe a myslím, že bych tuto šanci nemusela na Midasu zahodit během pár hodin, jsem jsem to mívala na Midasu "ve zvyku".

„Žádná pozice nemusí být obsazena navždy.“ - Alexandr Veliký

Už su to dva mesiace tak dúfam že si sa polepšila, budem rád ked ta uvidím zase hrať. Držím palce 🙂

Scruffy

"Ak mám voliť menšie zlo, nevolím vôbec..." -Geralt of Rivia-

taktiez by som ta rada uvidela, evokujes mi stare zlate casy

Když se řekne Mia, vybaví se mi třeba to, že jsi zastavěla dveře banky obsidiánem, když jsem byla uvnitř (ať žije tajný východ z banky). Ale taky to, že jsi poslala jako jedna z prvních většinu svých peněz na kauci pro MirMid i když jsi s jejím návratem nesouhlasila. Řádně jsi mi to tehdy okomentovala, ale to nemění nic na tom, že jsi byla ochotná pomoct. Takový Jekyll a Hide v sukních. Především se mi ale vybaví mé začátky na Midas, když tam ještě vládnul klid a mír. Jestli sama věříš tomu, že se dokážeš změnit a pracuješ na tom, tak super. I kdyby tomu tak nebylo, já tě prostě zpět na Midas chci. Nemůžou tam být všichni až přehnaně hodní, to by byla hrozná nuda. A ty jsi aspoň upřímná a osobně si myslím, že v tvém případě nemá smysl řešit prohřešky banem. Stačil by hóóóódně dlouhý mute, když budeš zlobit 🙂 Kéž ti ten návrat vyjde.

Unban udelený v rámci amnestie. Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~