Fórum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumRPG Server: Nápady na vylepšenieMobArena
You need to log in to create posts and topics.

MobArena

Na serveru to už bylo párkrát zmiňované ... minimálně mnou.

Umožňuje to vytvořit různé arény pro PvE (případně jde zapnout i s PvP), s opravdu různorodými možnostmi.

Je tam možnost používat "non-vanilla" itemy, lze tam umožnit vyzkoušení "legendárních" a speciálních itemů

Podporuje možnost "Entry Fee" -> za vstup se platí itemy / money / obojím.

-> Samozřejmě je vhodné nastavit víc arén s různými odměnami, a různými podmínkami pro vstup (aby si mohli zahrát jak nováčci, tak i možnost zpestření čekání na dung respawn v late game)

Dokonce jsem našel konfig z roku 2013, když jsem to dosti nastavoval, a co jsem se díval tak to, kromě hromady možností co přidali, funguje stejně (kdyby náhodou byl nějaký dotaz k tomu pokusím se pomoct).

Případně je k dispozici:

Což je trochu jiný fork, ale podporuje MythicMobs.

Osobně mám raději klasickou mobarenu, případně se dají používat obě současně a dle reálného chování nechat pouze tu co bude vyhovovat více.

Na RPG serveri je obrovské množstvo dungeonov do ktorých sa chodí - moja otázka znie, načo ešte pridávať mobarénu? Čo by z toho hráči mali, resp. by to bolo iba zbytočným prvkom na našom serveri. Mobarenu majú podobne ako doly kid servery, kde môže hráč všetko dosiahnuť rýchlo a ľahko. A o tom náš server nie je.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Je to zpestření.

A je na různých serverech, vždy je to jen o nastavení, když se nastaví že zlikvidování 20 zombíků dostane 32 dia, trochu to kazí efektivitu všeho ostatního, ale př. když se do 20. vlny dostává primárně jen "cena útěchy", mezi vlnou 21-30 se vrátí vklad na vstup, a od lvl 30+ jsou teprve ceny, kvůli kterým se o to hráči budou snažit nějak problém nevidím. V reakci na úpravu pravidel ohledně guardianů, novější hráč nemá nějak šanci z nich získat věci mimo random věci v pokladech.

V případě použití, doporučuji nastavit McMMO xp zónu, aby se hlavně v jednodušších arénách nefarmily levely (když hráč dostane za úder základního zombíka 10% McMMO xp, moc se mu to nevyplatí farmit).

Ale tak je to jen možnost na zvážení.