Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nábor na Buildera

Vek: 13 rokov

Herný nickname: Daneq

Ako dlho hrám na serveri: déle než 7 dní

Ako dlho hrám minecraft: 5-6 let (možná že už to bude i 7) ano hraji minecraft asi od roku 2013.

10 príkazov, ktoré by som mal vedieť: //set, //cyl, //brush, //sphere, //smooth, //copy, //paste, //undo, //redo, //rotate

Bol som už builder: Nie

Niečo o mne: Jsem člověk, který když se pustí do stavení dbá na detaily a snaží se aby jeho stavby vypadali dobře. Postupně se zlepšuji ale občas i zhoršuji. No všichni máme své špatné i dobré chvilky.

Hráč Daneq (Daniel Bočinský)

P.S. Obrázky mi nějak nejdou přiložit

Obrázky mi nějak nejdou přiložit, najít je můžete na Creative serveru na plotech: 34;-20 a 33;-20

stavby které mám na mysli jsou: na 33;-20 a vodopád na 34;-20

Zdravím,

Po celkovom zhodnotení tvojej prihlášky a po prezretí plotu na našom creative serveri, musím ti bohužiaľ oznámiť, že ako uchádzač nesplňuješ podmienky pre ďalšiu časť náboru na post buildera na našom serveri.

Krátke odvôvodnenie:

• Nesplňuješ požiadavku odohratých hodín na serveri... (reg. 18.6.2020, odohratých hodín - 1d 10h ku dňu 22.6.2020)
  • V poslednej otázke (Napíš nám niečo o sebe) nesplňuješ počet znakov alebo slov.
  • Ako si spomínal v prihláške, citujem: "dbá na detaily a snaží se aby jeho stavby vypadali dobře." Po prezretí stavby na  creative serveru, som nevidel skoro žiadnu dekoráciu ani na jednom z plotov.

Prihlášku z týchto dôvodov zamietam. Avšak ďakujem ti za prejavený záujem a prajem ti veľa zdaru a úspechov pri hraní. Podanie novej prihlášky si môžeš uskutočniť o 30 dní po zverejnení verdiktu. (22.6. 2020). 

S pozdravom Capeman.

Lock.