Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nábor na Buildera

Vek: 21
Pozícia na ktorú sa hlásite: Builder
Váš herný nickname: TheDony991
Ako dlho hrátena serveri: 7 d / 12 hod / 58 min
Ako dlho hráte Minecraft: 8 rokov
Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Builder poznať: //set, /br [sphere, cylinder, smooth], //cyl, /pos1 a /pos2, //replace, /mask, //copy, //paste, //flip, //rotate a samozrejme ... //wand 😀
Pridajte nám sem aj nejaké obrázky stavieb, ktoré ste stavali vy: Rozumiem v prilohe posielam!
Boli ste už v minulosti Builderom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Ayrus
Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):

Pred časom som si už žiadal o buildera, bol som aj prijati, chvilku som staval, bohužial potom som ale zo zdravotnich dovodov musel skončit.

Každopadne niečo o mne...

Volam sa Dominik, rad cestujem - napriklad som bol v Norsku, USA, Italii a Islande. Žijem nedaleko Popradu, je tam velmi pekne a odporučam tam prist. 😊

Myslim, že som v pohode človek a je možne sa so mnou na všetkom dohodnut. Velmi rad staviam v medieval štyle: hrady, dedinky, kostoly. Okrem medieval štylu rad staviam stromy - celkovo prirodu, zoparkrat som sa pokušal o velke sochy ale moc sa mi ich nedarilo urobit. Skušal som pár minihrovych map a klasickych spawnov v Single Playeru (ktore som mal nachystane pre konkretne servery), ale viac ma bavilo staviat priamo na serveru, preto by som sa chcel opäť vratit ku stavaniu na Midase. 😊

Btw Možno ste ten prvy screenshot (quartz chram) videli na Facebooku, staval som to s Miou na Ayruse. 🙂

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Dátum pohovoru stanovujem na nedeľu, 06.09.2020 o 20:00.  Vzhľadom na to, že aktuálne nemáme obsadenú pozíciu Hl. Buildera budem viesť pohovor ja.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Hodně štěstí přeji. 😀 🙂

Quote from Kamzík on 4. septembra 2020, 12:18

Dátum pohovoru stanovujem na nedeľu, 06.09.2020 o 20:00.  Vzhľadom na to, že aktuálne nemáme obsadenú pozíciu Hl. Buildera budem viesť pohovor ja.

Môžem v sobotu?

Žiaľ v sobotu to nie je možné, keďže ani ja nebudem doma.

Quote from Kamzík on 4. septembra 2020, 19:20

Žiaľ v sobotu to nie je možné, keďže ani ja nebudem doma.

To je škoda. Môžeme sa teda dohodnúť na budúcom víkende?

Ahoj,ak môžeš náhradný termín je nedeľa 13.9.2020 o 20:30 

Ďakujem.

Hádes

Už mám hotovo.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Pozdravujem,

vzhľadom na to, že sme stavbu preskúmali ako celok, zistili sme, že si ju npostavil sám, ale, že ju z väčšej časti postavila iná osoba (I_mia_I).

Uchádzač na pozíciu buildera je povinný realizovať stavbu sám, bez pomoci.

Vzhľadom na uvedené prihlášku zamietam.

Lock.