Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

nábor na buildra

Ahoj je mi 23, rád bych se stal Builder na vašem serveru.
Ve hře se jmenuji ThorovaBabeta.
Na vašem serveru jsem ještě nahrál, ale rád bych se stal členem A-teamu.
Hraji ho od první verze s přestávkami.
/fill, /paste, /stack , /rotate x, z WE ale je plno dalšího a z hlavy si to moc nepamatuji. jinak s plaginami najsem moc kamarád když někdo poradí tak to ale zvládnu.
obrázky staveb já nemám, ty jsou ve starém PC a ten není zapojeny.
Vlastnil jsem své vlastní servery, ale padlo to z nedostatku času. bylo jich moc a nemohl jsem sehnat spolehlivé lidi.
Něco o mě? No, baví mě stavět větší stavby. Určitě znáte ten film Jurský park. Jeden z těch ostrovů jsem začal tvořit ve worldpaintru. Velikost mapy byla 12000*9000 bloků, ale bohužel server spadl dříve než jsem to mohl dodělát. Baví mě tvořit svoje svety, ale i dávat tomu život stavby a podobně. S plaginamy nejsem moc kamarád ale s WE umím velmi dobře.

Ahoj, potřeboval bych vidět nějaké stavby. Vzhledem k tomu, že nemáš screenshoty, které bys mi mohl ukázat, budu tě muset požádat o to, abys něco postavil na našem creative serveru.

Zkus předvést něco ve středověkém / fantasy stylu. Vyber si jednu z následujících věcí:

- medieval stavby (kovárna a klasický domek, případně kostel a klasický domek) + úprava okolí / krajiny

- hradní/ strážní věž + případně nějaké rozbořené sutiny okolo, úprava okolí

Na stavbu máš stanovenou lhůtu 1 týden (do 18.3, 12:00). Pokud budeš hotový dříve, dej mi vědět zde na foru.

Pokud máš nějaké otázky, můžeme si stanovit termín a sejít se na našem teamspeaku.

My attitude isn't bad, it's just in beta.

Vzhledem k absenci jakékoliv další komunikace a nedodržení zadání staveb na creative serveru se přihláška zamítá.

Lock.

My attitude isn't bad, it's just in beta.