Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nábor na Helpera RPG/Survival

Vek: 13 
Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper
Váš herný nickname: Deevyk
Ako dlho hráte na serveri: 2 mesíce
Ako dlho hráte Minecraft: 5 rokov
Dôvod prečo chcete byť Helperom práe na MidasCrafte: Chcem pomáhať ľudom na MidasCrafte.                                                                                                                                                                                                 
Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!: /gamemode c, /warn / mute /gamemode s /gamemode sp /kick /kill /ban /unban /ipban /tempmute /tempban /

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam: 1. Nepoužívať hacky - Killaura,Xray a ostatné hacky su zákazane.

2. Negriefovať - Neničíť ostatným hráčom domy, okolo resky 

3. Nadávky - Hráč nebo člen A-T nesmie nadávať  iným hráčom či adminteamu.

4. Reklama - Hráč nesmie robiť reklamu na iný server nebo na yt kanál.

5. Home - Není povolený home na eventu a home v dungeonoch.

6. Navádzanie - Nesmie sa ostatných hráčov navádzať na porušovanie pravidiel.

7. Kazenie hry - Napr. neodpájať sa počas pvp.

8. Poslúchať A-T a ich pokyny rešpektovať

9. Kill - Nezabíjať hráčov napr . tpakill neportovať hráčov do voidu,lávy

10. Hráč ma  rešpektovať všetky pravidla a po pripojení či na TS nebo MC souhlasí s pravidly. Hráč musí pravidelne kontrolovať pravidla na forumu a pozorovať či sa v pravidlách nič nemení.                                                                            Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Multivity, Erd-games

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):  Volám sa Dávid. Mám trinásť rokov. Chodím do siedmej triedy. Moje koníčky sú fotball, florball,basketball. Mám 2 bratov. Mám domáce zvieratká : Mačka, Pes. Žijem v Slovenskej Republike.

Text byl upraven k souladu s GDPR.

vitcz