Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nábor na helpera - skyblock

Vek: Momentálně 17 let, ale 9 dní po narozeninách MsWolfi mi bude také 18

Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper

Váš herný nickname: AidenCze

Ako dlho hráte na serveri: Po dobu jednoho měsíce

Ako dlho hráte Minecraft: Kolem 7 let to bude

Dôvod prečo chcete byť Helperom práe na MidasCrafte: Býval jsem nedávno členem AT jednoho serveru, kde tahle práce pomáhat lidem připadala hlavně na mě, takže jsem s touto rolí seznámen. A pomáhání lidem, kteří začínají a neví co dělat, je radost pomoci.

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!: /ban /jail /tp /oi (invsee) /mute /kill /kick /warn /vanish /midasvote /gmsp

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:

1. Zákaz griefingu- nesmí se ničit cizí stavby

2. Zákaz využívání cheatů/modů – Pomocné programy, které ulehčují hru oproti ostatním hrácům

3. Nepoužívat vulgární hlášky- Nenadávat lidem do k*** atd..

4. Nepropagovat ciz servery – nesdílet na serveru IP adresy/kánaly a další možné věci

5. Nepoužívat nevhodná/urážejicí jména, nekopírovat jména členů AT

6. Nebugovat bosse v dungeonech – Neodstřelovat z míst, kam nemůžou

7. Neupravovat server itemy – nepřidávat enchanty, opravovat v kovadlině

8. Penalizace pro hráče dávat na forum – když admin není online, udělat důkaz a dát na forum

9. Nevyužívat spamu – Opakovat furt tu samou zprávu dokola

10. Nevyužívat blbosti ostatních – nenabádat je k porušení pravidel

Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Rok na pozici admina se stejnými pravomocemi jako měl správce serveru. Jméno Pumpkincraft

Napíšte nám niečo o sebe: Jsem skoro osmnáctiletý student střední školy technické a ekonomické v Brně. Nyní nastupuji do třetího ročníku oboru mechanik/seřizovač pro programování Computer numeric control stroje. Ve zkratce je to CNC.

Moje koníčky jsou hraní fotbalu, který hraju již po dobu 13 roku. Dále rád trávím svůj čas s kamarády venku na hrišti, kde si kopem a nebo jezdíme na koupáky. Svůj volný čas trávím právě hraním fotbalu a nebo hraji různé hry na notebooku. Mezi ně patří minecraft, league of legends a mnoho dalších.

I need you now more than ever, all these bitches tryna to get me

Ahoj,
prosím dostav se na náš TeamSpeak v sobotu 7.9.2019 v 18:00 🙂
Pokud ti termín nevyhovuje, napiš sem a domluvíme se na jiném.

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne

Zdravím, šlo by to spíše přesunout na 20 hodinu, jestli mohu poprosit?

I need you now more than ever, all these bitches tryna to get me

Ahoj,

není problém 🙂

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne

Ahoj,
jak již bylo probráno ve hře, neprošel jsi testem a kvůli tomu tvoji přihlášku zamítám.

Novou přihlášku si budeš moct podat za 30 dní.

Lock