Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nabor na Helpera survival

Vek:14
Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper
Váš herný nickname: DogeMarkoLOL
Ako dlho hráte na serveri:4-5 Mesiacov
Ako dlho hráte Minecraft:5-6 rokov
Dôvod prečo chcete byť Helperom práe na MidasCrafte Pretože som sa snažil pomahať hračom ako som vedel zaroven som aj pomahal členom AT pretože som mal rôzne dôkazi a rad by som ešte viac pomahal hračom.

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!: /ban meno hrača dôvod, /ipban zabanovanie ip adresy hráča,/warn varovanie dôvod napr. flood,/mute umlčať hrača dôvod čas,/tempban, kick vykopnutie hráča, /invsee vidieť hráčov inventár, /unban odbanovať hráča,/container,/move,/pvp,/permaban,/tempipban,/dupeip,/socialspy.

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:

1.Odpajanie z boja: počas boja nemožeš opustit "arenu" v ktorej sa boj odohrava boj nemožeš použit príkazy podobne /home 

2.Zakazuje sa akákolvek reklama na ine servery a pod.

3.Žiadosť o unban hráč podáva na hernom fore nie na Teamspeaku a v samotnej hre.

4.Hráč je za bezpečnosť svojho účtu zodpovedný sám a v plnom rozsahu. Hráč je zodpovedný za udelenie prístupu inej osobe.

5.Platí zákaz používania nevhodných, vulgárnych alebo nickov zameniteľných s členom ateamu.

6.Zakazuje sa uprava serverových itemov to znamená že napr. Brnenie od tulačky sa nesmie upgadovať to plati aj pre ostatne serverove itemy.

7.Pokyny ATeamu sú záväzné a hráč ich musí rešpektovať - Všetko čo ti poviem člen ateamu musíš poslúchnuť.

8.Nespamuj chat to znamena že neopakuj tu istu spravu alebo zmysel tej spravy.

9. Zákaz multiaac.- to znamena že hráč nemože mat viac ako 1 učet, ´to plati aj ked hráč bude potrestaný banom tak si neože vytvorit 2 učet.

10. verejne XP farmy sa zakazuju- nemožeš poskitnuť svoju farmu novačikom. poskytnut možeš iba svojmu "spolubývajucemu"  ale musi sa to nahlasiť členovy AT

11. Mobtrapky-   Mobtrapkou alebo mobfarmou sa rozumie cielene vykopaný alebo postavený priestor (nadzemný, alebo podzemný), ktorý využíva mechanizmy vanilla minecraftu vedúcemu k nadmernému spawnovaniu mobov v takto vytvorenej mestnosti.

12.Herne bugy-  je nezamýšľané správanie itemu, schopnosti, časti hry alebo celého serveru, ktoré je v rozpore so základným pravidlom fair play a môže zásadným alebo nepatrným spôsobom narušiť hernú mechaniku, fungovanie pluginu.

13. Medziserverove obchodovanie- nemožeš si poslať peniaze napr. zo Survivalu n RPG. Dalši príklad su kluče ktore nemožeš rozdať.

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov): Takže mám 14 rokov volám sa Marko. Rád športujem aktivne hravam Futbal za klub. LA ked že je covidova situacia nemam ako zabi čas tak chodim na midas aby som sa zabavil rád pomaham či už in game ale aj v živote. Ako už iste viete tak sa snažim stať helperom asi 4  krat pretože by som chcel viac pomahať novačikom. Dokonca pomaham členom AT s dôkazmi ak niake mam nespravil som to 1 krát. Rád by som pomohol aby sa z midasu stal server ktorý ponuka vela možnosti a aby tu novačikovia radi hrali a citili sa tu dobre, no bohužial sa to tak lahko nestane pretože vela novačikov nadava,porušuje pravidla a podobne a rád by som pomohol aby sa to zmenilo to je asi všetko dakujem za pozornost 

-DogeMarkoLOL

Ahoj doge, jak vidím, už jedeš další kolo. Budu ti držet palce, a hlavně se pořádně šprtej! 🙂

-hany

"Do not bother me when I am sleeping, eating or gaming. If you do, prepare for the worst." - hanyseqq

Dakujem hany dufam že mi to vide lebo fakt chcem viac pomahať ako som písal

Pomáhat můžeš i bez vyblitě modrého nicku přeci

Snažme se nebýt arogantní blbci.

jn

A proč se o mě nikdo nezajímá? ;-;

o mna tiež nikto:DD

ty máš aspoň nějakou diskuzi

Keď sa ovas začne zaujímať ja kôli spamu čo tu predvádzate budete chcieť aby sa radšej nikto nezaujímal ✌️

Upřímně Háde mě je celkem jedno kdo se zajímá, hlavně že to zaujalo

Ahoj prihláška vyzerá dobre, a tak prosím príď 28.2 o 19:30 na náš teamspeak server, kde ti bude podaný test a podľa testu sa rozhodneme či pôjdeš na pohovor alebo nie.

wkfiix

Dobre dakujem určite pridem.

Ahoj tvoju prihlášku musím zamietnuť z dôvodu toho, že si neprešiel pohovorom.
Novú prihlášku si môžeš podať o 30 dní.

wkfiix

/lock