Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nábor na pozici Helper surv/rpg

Vek:17
Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper
Váš herný nickname: nicimsizdravie
Ako dlho hráte na serveri: Nehrával som tu vôbec ale začnem hrávať ak budem rank helper a v tom prípade budem aj viac aktívny 4-5 hod denne
Ako dlho hráte Minecraft: 7 rokov
Dôvod prečo chcete byť Helperom práve na MidasCrafte:  Je to veľmi pekný server , dobré minihry... a rád by som chcel veľmi pomáhať hráčom na ts3 a na serveru mám stým skúsenosti môžte sa spolahnúť aj ked na tomto servery nehrám dlho. 🙂

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!: /tempban , /tempmute , /unban , /kick , /vanish , / gm3 , /s nick , /tp , /socialspy , /tptoggle

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam: 1. Na Serveri MidasCraft hráč musí akceptovať a súhlasiť so všetkými pravidlami serveru. 2.Server má právo vytvoriť akýkoľvek subserver, ktorého obsah je limitovaný pre Donatorov. 3,Hráči ktorý majú rank Donator alebo Donator+ majú práva na prístup na servery. 4.Server MidasCraft sa nemôže spájať s Mojang. 5. MidasCraft je prevádzkovaný na súkromnom VPS hostingu. 6. Ak je  niejaký hrač  neaktivny 60 dní tak sa mu zmažú rezidencie. 7. Ak je hráč neaktívny 70 dní tak sa mu zmaže účet. 8.Hráč je povinný  kontrolovať na webe Pravidlá. 9.Každý hráč má právo vedieť porušenia pravidiel dôvodu jeho zabanovania v banliste serveru. 10. Maximálne povolené množstvo entít vrámci jedného chunku je 70 kusov entít.
Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Midecon , CraftMania , DreamLands

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov): Chodím na strednú odbornú školu technickú. Odbor Strojný mechanik  a taktiež chodím do roboty ktorú mi vybavil bratranec robím tam zvárača a mám 4€ na hodinu zatiaľ to stačí 😀

Ahoj,
vzhledem k tomu, že píšeš "Nehrával som tu vôbec ale začnem hrávať ak budem rank helper a v tom prípade budem aj viac aktívny 4-5 hod denne"  nesplňuješ jednu z nejzákladnějších a nejdůležitějších podmínek pro postup do dalšího kola náboru.

Doporučuji si znovu přečíst podmínky (a hlavně červenou část "Upozornenie") pro přijetí na pozici, které jsou zde: https://midascraft.sk/nabor/.

I tak děkujeme za zájem a novou přihlášku si můžeš podat nejdříve za 30 dnů.

Lock

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne