Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nábor na pozíciu Eventera

Vek: 21
Pozícia na ktorú sa hlásite: Eventer
Váš herný nickname: 420liver
Ako dlho hráte na serveri: Niekoľko týždňov
Ako dlho hráte Minecraft: Od beta verzii
Dôvod prečo chcete byť Eventerom práve na MidasCrafte: Veľmi rád hrávam na MidasCrafte, v posledných týždňoch nikde inde okrem MidasCraftu nehrávam. Všimol som si, že posledné dni nevidím žiadne Eventy, žiadne zábavné minihry o odmeny, ktoré má veľmi veľa ľudí rado. Moja aktivita je veľmi vysoká a som schopný robiť Eventy pre hráčov veľmi často.

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať:
/ban <hrač> (Zabanovanie hráča navždy)
/tempban <čas> <hrač> (Zabanovanie hráča na dobu určenú dotyčným členom A-T)
/ipban <hrač> (Zabanovanie IP-Adresy hráča v prípade obchádzania banu etc.)
/mute <hrač> (Umlčanie hráča)
/tempmute <čas> <hrač> (Umlčanie hráča na dobu určenú dotyčným členom A-T)
/warn <hrač> (Varovanie hráča)
/kick <hrač> (Vyhodenie hráča zo serveru)
WorldEdit príkazy (//set;//undo;//replacenear;//wals;//copy etc.)
/invsee <hrač> (Schopnosť pozerať hráčovi do inventára)
/vanish (Schopnosť 'zmiznúť' z tabu bez odpojenia)
/spawn <hrač> (Teleportácia hráča na spawn)
/echest <hrač> (Schopnosť nahliadnuť hráčovi do EnderChest)

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:

1) Hráč je za bezpečnosť svojho účtu
zodpovedný sám a v plnom rozsahu. Hráč je
zodpovedný za udelenie prístupu inej osobe.

Vysvetlenie- Hráč je povinný dohliadať na bezpečnosť svojho účtu v podobe používania dostatočne bezpečného hesla, ďalej je zodpovedný za prípadné požičanie alebo darovanie
svojho herného účtu, pri ktorom by daný človek mohol porušiť pravidlá, pri porušení pravidiel je bezokladne zodpovedný majiteľ daného účtu.

2) Nie je možné žiadnym spôsobom vymáhať
výhody, herné itemy za poskytnutý
finančný príspevok. Rovnako sú tieto výhody
neprenosné.

Vysvetlenie- Hráč, ktorý podporí server finančným príspevkom takto učiní dobrovoľne a príjme výhody, ktoré mu MidasCraft ponúka. Nemá právo si žiadať nejaké väčšie výhody
ako všetci ostatní, ktorí podporia server rovnakým finančným príspevkom.

3) Pokyny ktoréhokoľvek člena ateamu sú pre
hráčov záväzné a musí ich rešpektovať.

Vysvetlenie- Ktorýkoľvek člen Vedenia či AdminTeamu serveru, ktorý vydá pokyn k učineniu nejakej veci, každý hráč je povinný toto nariadenie učiniť a rešpektovať ho.

4) Užívateľ súhlasí so spracovaním svojich
osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane
osobných údajov Slovenskej republiky

Vysvetlenie- Každý hráč, ktorý sa pripojí na server si uvedomuje a súhlasí s podmienkami spracovania jeho údajov podľa zákonníka Slovenskej republiky.

5) Každý hráč je oprávnený na serveri
vlastniť iba jeden herný účet. V
prípade, že na jednom PC alebo IP adrese hrajú
viacerí hráči, je každý z hráčov povinný to oznámiť členovi ATeamu

Vysvetlenie- Žiaden hráč nemá právo na používanie viacero herných účtov, poprípade hociako inak sa pokúšať o obchádzanie banu. Ak Vaši súrodenci hrajú na rovnakom počítači ako Vy, musíte s tým oboznámiť AdminTeam

6) Hráč je povinný každý bug nahlásiť
a to prostredníctvom herného fóra.

Vysvetlenie- Hráči nemajú právo úmyselne zneužívať herné bugy, pri náhodnom nájdení bugu je povinný o tomto bugu oboznámiť Vedenie či AdminTeam, zakazuje sa mu ho zámerne využívať v prospech jeho osoby.

7) Akýkoľvek druh reklamy sa zakazuje.

Vysvetlenie- Je prísne zakázane akokoľvek propagovať iné serveri, stránky či portáli ako je MidasCraft. Je povolené posielať URL či IP adresy serveru MidasCraft do chatu.

8) Zákaz Griefovania.

Vysvetlenie- Je zakázané ničiť majetok iných hráčov, bez ich vedomia/zvolenia k tomuto činu.

9) Kidiot je hráč, ktorého rozum neprevyšuje rozum dieťaťa.
Kidiot svojim správaním pohoršuje iných hráčov, alebo
členov admin teamu a jeho cieľom nie je hra podľa pravidiel ale
znepríjemňovanie života iným hráčom.

Vysvetlenie- Hráč, ktorý neprišiel na server hrať a zabávať sa s ostatnými hráčmi, ale schválne trollí, flooduje, uráža, vysmieva sa, provokuje, vyhráža sa, nadáva nie je
dostatočne vyspelý na hranie na serveri.

10) Nepoužívajte nevhodné, vulgárne alebo nicky zameniteľné s nickom člena A-teamu                                                            (Snáď nemusím vysvetľovať)

Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Pôsobil som ako Helper, neskôr ako Admin na serveri Craftmania.                                          Taktiež som pôsobil ako Admin na serveri Bycraft.

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov): Takže dobrý deň, zdravím všetkých ktorí čítajú tuto žiadosť. Volám sa Oliver, mám 21 rokov a bývam na Slovensku, presnejšie
východné Slovensko, blízko Popradu. Chodil som na Strednú školu drevársku. Bývam s mojou starou mamou v skromnom byte.
Rád trávim svoj voľný čas na počítači, na ktorom som si zakúpil hru Minecraft a našiel server MidasCraft, na ktorom som si veľmi obľúbil server RPG. Keby som to osebe bral z tej optimistickejšej stránky, môžem povedať že som zdatný, zručný a schopný človek, ktorý na Vašich serveroch hraje už dobrých pár týždňov a pravidla už ovláda. Veľmi rád by som bol, kebyže mám možnosť robiť ľudom radosť prostredníctvom robenia Eventov.              Na stránkach som pomerne nový, ale každý deň sa snažím získavať nové informácie a pokúšam sa všetko pochopiť viac.
Na RPG, rád pomáham začiatočníkom, moja aktivita je dosť vysoká, snažím sa komunikovať s hráčmi a adminmi pomaly vkuse.

Za odpísanie, by som bol veľmi vďačný.
S pozdravom, Oliver.

Pěkná přihláška, držím palce. 🙂

PS už se těším na eveeeeeeeeeeeeeeenty

„Žádná pozice nemusí být obsazena navždy.“ - Alexandr Veliký

Ahoj,

musím povedať, že prihláška je ukážková... držím ti palce, myslím si že máš reálnu šancu sa dostať. Predovšetkým ti držím palce :).

S pozdravom Capeman. 🙂

Moc pěkná přihláška .. 🙂 držím ti palce a přeji hodně štěstí,  každodenní eventy by byli opravdu super.

Albixon. 🙂

Dátum pohovoru stanovujem na nedeľu, 06.09.2020 o 19:30.  O 19.30 si vyzdvihneš test a po jeho absolvovaní ideš na ústne kolo.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

ahoj @420liver

Súhlasíš s takýmto postupom?
Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Zdravím,

Áno, súhlasím s postupom uvedeným vyššie. 🙂 Som veľmi vďačný!