Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nábor na pozíciu Helpera

Vek: 16 rokov

Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper
Váš herný nickname:
Computerak88
Ako dlho hráte na serveri:
To presne povedať neviem, hrával som tu no bol som kvôli svojmu zdraviu nútený prestať, no znova som začal byť aktívny.
Ako dlho hráte Minecraft:
Minecraft hrám už veľmi dlho, bude to niečo okolo 6 poprípade 7 rokov.
Dôvod prečo chcete byť Helperom práe na MidasCrafte: 

Na nábor som sa hlásil už dávnejšie, no mal som zdravotné problémy a nábor som vyplnil deň po tom ako boli vybratí šťastlivci ktorý postúpili, ale bolo mi povedané že nábor bol dobrý, no už to bohužiaľ nejde... Server ma zaujal svojou profesionalitou či už zo strany vedenia alebo členov AT.

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!: 

/check, /firstlogin, /ext, /vanish, /unbanall,  /spymail, /socialspy, /getpos, /change-reason,  /history, /kick ,/systemprefs, /invsee

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:

1.Zákaz griefovania majetku -  ide o úplný zákaz ničenia poprípade vykrádania cudzích majetkov.

2. Používanie nevhodných a urážlivých slov je zakázané -  myslím že Minecraft hrajú predsa aj deti, a najmä z tohoto dôvodu by nemali byť pohoršované.

3. Na serveri je zakázaná akákoľvek reklama - pokiaľ server nemá s danou spoločnosťou poprípade Youtuberom spoluprácu, je úplne jasné že nemá záujem pomáhať konkurencii, poprípade šíreniu nevhodného obsahu ktorý sa na daných stránkach môže vyskytovať.

4. Na serveri je zakázané využívanie akýchkoľvek zvýhodňovacích programov (Cheaty, AutoClickery a pod.) - pre hráčov nemá zmysel budovať svoj svoje vybavenie keď im ho môže jednoducho niekto vziať, poprípade ich daný Cheater môže svojím správaním obťažovať čo určite nieje prípustné, najmä by tá hra nemala vôbec význam pokiaľ by mal každý takéto zvýhodňovacie programy...

5. Je zakázané navádzanie hráčov k porušovaniu pravidiel - hráč nesmie ukazovať inému hráčovi bugy tak aby ich mohli zneužívať. 

6. Na serveri je zakázané kazenie hry, napr. pokiaľ sa odpojíte uprostred súboja v PVP - Môžete za to byť potrestaný, a myslím že by sa nikomu takéto kazenie a "trollovanie" hry nepáčilo. 

7. Hráč je za bezpečnosť svojho účtu zodpovedný v plnom rozsahu - pokiaľ sa hráčovi dostanú na účet, bude to chyba jeho slabého zabezpečenia poprípade neoverenie účtu (/premium).

8. Je prísne zakázané úmyselne preťažovať server - jedná sa napríklad o zložité redstone obvody, ktoré môže silne zaťažiť chod servera, a tým spôsobiť ostatným hráčom lagy.

9. Hráč má povinnosť priebežne sledovať pravidlá na webe - neznalosť pravidiel hráča neospravedlňuje, jeho povinnosťou je sa o zmenách informovať pre jeho vlastné dobro. 

10. Zneužívanie bugov je zakázané - akékoľvek zvýhodňovanie pomocou bugov je zakázané, hráč je povinný o bugu oboznámiť členov AT, ktorý urobia patričné úkony.

Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov:

Áno, na pozícii Helpera mám dlhoročné skúsenosti, pracoval som napríklad na Survival-Games, KastrolCrafte, Pixelmine, Legends-Worlde a už nefunkčnom Midecone. Na KastrolCrafte som sa dostal na pozíciu Elitného Helpera, no musel som odísť, a na Midecone a Pixelmine som sa dostal na pozíciu vedenia.

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):

Volám sa Martin, mám 16 rokov a študujem gymnázium. Zaujímam sa o elektrotechniku no najmä o počítače a hard disky ktoré na objednávky opravujem. Minecraft hrávam od 9 rokov, a myslím že za ten čas som určite nabral veľké skúsenosti. Neskôr som začal používať aj TeamSpeak, ktorému som sa začal venovať na toľko, že profesionálne spravujem a nastavujem servery. Mám dvojročné skúsenosti s vedením AdminTeamu ktoré som získal na bývalých serveroch kde som pracoval. Venujem sa programovaniu v Jave, HTML a Pythone, no na nábor na Technika som na fóre nenarazil, takže predpokladám že otvorený nieje. Rád staviam eventy, najväčšia účasť na mojom Evente bola 600 hráčov, bolo to už veľmi dávno na serveri Survival-Games, no bolo mi povedané že nábor na Eventerov otvorený nieje, no verím že budem môcť stavať Eventy aj ako Helper (samozrejme mimo pracovnej doby).

S úctou Computerak88
Web Support
Plugin Master
Email: pancomputerak88@gmail.com

Ahoj,

přihláška vypadá dobře, bohužel ale nemáš dostatečné množství odehraného času na serveru. Novou přihlášku si můžeš podat o 30 dní.

S tímto jí tedy zamítám.

Lock.