Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nahlášení hackerů

Ahoj dnes ráno se na mě portl jeden hráč tak jsem si v resce povolil pvp,healing a feed a jelikož byl ten hráč nový tak mě nemohl se základními věcmi zabít ale já ho kdyžtak ano. Nakonec se na něj portl i jeho druhý zřejmě kamarád a začali mě zabíjet. Vypadalo to jako by měli killauru a fly.

Jména hráčů: vacpetr a Lukys58CZ

Hodím jsem odkaz na video které jsem nahrál a posoudíte sami.

Hezký zbytek dne.

Když někdo použije /spawn v pvp proti heckrum mužeho hecker nahlásit za odpojení z boje, nebo je to jen útěk před někým kdo má nepovolené změny v klinteli a tím se to dá prominout? Nebo pravidla pořád platí? Díky za odpověď rád bych věděl co mám dělat v takové situaci kromě jeho nahlášení. 🙂

Osobně bych řekl, že to je v pohodě, ale raději měj důkazy, kdyby tě ten “hacker” chtěl nahlásit, tak na tebe hodí odpojení s důkazy a kdyby jsi se chtěl bránit (např. slovy “hackoval jsi”), tak by na tebe mohl ještě hodit křivé obvinění.

Ale počkej si na vyjádření AT.

Haribo

Osobne by som ten /spawn neriešil nejako kedže podla videa je jasné že hacky mali a R3h0r sa s nimi nejako nebil až keď začali byť už otravný  a mal nahraté dôkazy , a kedže mali starter veci a on netherite tak je jasne že by ho ani nezabili... ďakujem R3h0r za nahlásenie a hackeri budu patrične potrestaný.

S pozdravom Scruffy_SK.

"Ak mám voliť menšie zlo, nevolím vôbec..." -Geralt of Rivia-

Každopádně co se týče otázky zda je v pořádku zda použiješ /spawn v případě útoků hackerů.

Samozřejmě je potřeba mít důkaz, pokud ho mít nebudete můžete čelit trestu za odpojení z boje (osobně si myslím, že 1 hodina banu je lepší než přijít o věci kvůli hackerům).

S pozdravem

MartySCZ

Mí sousedé poslouchají skutečně dobrou hudbu. Ať už se jim to líbí, nebo ne.

Vyriešené trvalým banom. Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~