Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Náhradá vecí

Dobre, po dlhšom uvážení mi prišlo, že je na čase sem už napísať.

Dnes a aj pred pravdepodobne dvom a týždňami sa mi počaš lagov podarilo prísť o veci a mňa už naozaj nebaví si robiť nové brnenie, špecialne lietam vyššie keby nejaké menšie nastali od posledného a cez to som ešte aj dnes padlo do voidu (situácia v oboch prípadoch vo WL).

Písala som uz predýtm čo sa týka 1. situácie ale z mne neznámych bol ten príspevok vymazaný.

Čo sa týka prveho  incidentu, skakala som z ostrova ktorý bol vo výške zhruba 200 a to ze sa mi za vyše 230 blokov neotvorila elytra, akoze nechápem. Chat mi išiel, vzhladom na to ako dlho som padala som dva krat stihla skontrolovat inventar ci je v pohode elytra, bolo takmer ani nepoškodená takže si neviem vysvetliť čo sa stalo. Svedok: Jakub5

A čo sa týka druhého, ten sa stal dnes, ani nie polhoinu dozadu, takisto som bola z Jakubom5 vo WildLands, nastal masívny lag, čo vie aj potvrdiť a čo asi? padla som.

Dúfam, že je pochopiteľné že ma nebaví neustáli si robiť nové a nové brnenie, viditelne aspoň pri tom 2. som si istá že vina nebola  na mojej strane. Sám kamzík dnes povedal, že sb laguje v poslednej dobe

Dufam, že ma pochopíte, za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Problém byl vyřešen ve hře.

Lock

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne