Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Návrh

Zdravím komunitu Survivalu a samozrejme aj bývalích kolegov v AT.

Chcel by som dať návrh na úpravu dropov zo Shulkerov. Ako všetci dobre vieme zo shulkerov nieje vždy isté že padne čo i len jeden Shulker shell, čo môže byť hrozne frustrujúce. Z pohľadu toho že je to survival server a nie vanilla by som bol za pridanie možnosti že by z každého Shulkera padali 2 shulker shelly.

Podľa mňa by to neublížilo ekonomike, keďže by išlo len o jeden item, ktorý by stratil hodnotu a ani to o veľmi, počítam tak o 50-60%, čo mi u jedného itemu len s jedným využitím nepríde veľa.

Zároveň by to mohlo žnížiť entity, konkrétne tile-entity, keďže väčšou prístpupnosťou shulker boxov, by itemy, ktorých má hráč veľmi veľa mohli byť skladované v shulkerboxoch a následne v chestkách.

Aktuálne mi napadajú aj 3 možnosti, ktorými by sa to na serveri dalo docieliť a to pridaním pluginu, datapacku alebo napísaním skriptu pre tento účel.

Budem rád ak sa k tomuto návrh vyjadria viacerý hráči a zároveň budem rád ak tento návrh prehodnodnotíte v rámci AT.

S pozravom,
themistic2

You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.

Hezký den přeji

Dle mého názoru je to docela dobrý nápad zvýšit šanci na drop shulker shellu, když už né na drop více shellu z jednoho moba, tak alespoň aby padal z každého zabiteho shulkera.

Přeci jen už není moc jednoduché najít nevyrabované end city.

Ano mohlo by to dosti pomoci  tile entitám ale řekl bych že ne každý hráč toho bude využívat, ale myslím si že se najdou hráči kteří toho využijí a zredukují tak své entity.

Toť moje vyjádření k tomuto návrhu.

Užívejte ve zdraví

max100

Kde to môžem podpísať?

You can not comprehend us. 1337km flown by Elytra. This number will grow a lot over time.

SCHVÁLENÉ!

Vďaka @themistic2 bude tento návrh implementovaný už pri najbližšom update 🙂

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~