Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nedorozumění

Herný nickname: Hazzard

Server na ktorom ste ban dostali: Survival 1.14
Dátum banu:30.11.19
Dôvod banu: Nedorozumění a nepochopení
Vek:23

Tímto bych chtěl požádat o unmute hráče Hazzard (popř ostatní oběti tohoto nedorozumění)

Hráč Hazzard byl oficiálně umlčen za "propagaci" komunismu (prosím o vyhledání významu slova "propagace") Říkejte si tomu jak chcete, ale tohle je jak už někdo poznamenal "Dost přez čáru"

V realitě byl hráč umlčen za zesměšňování komunismu (....) a za použití slova "soudruhu" ...

Vůbec bych to sem nepsal kdybych nebyl chvilku po varování ubezpečen jedním z helperů, že přece za slovo "soudruhu" nemůže člověk někoho potrestat a tudíž ho můžeme mírně mezi sebou používat... Ptal sem se ho na to abych nikomu nedělal žádné další problémy...

Narozdíl od osoby  co mute udělila (A v této věci se zachovala velice zaujatě) jsem se snažil o tomto problému diskutovat, respektovat ho a ubezpečit ostatní, že se jednalo čistě o parodii této ideologie (nikoliv parodii obětí této ideologie) což bylo vzásadě ignorováno..

I když vím, že tohle sem nepatří a pravidla jsou pravidla musím to zmínit:

Moje rodina si za komunismu vytrpěla dost a proto nedokážu pochopit, když někdo zakazuje dělat si z této nesmyslné ideologie srandu a  tím ji dává ještě větší sílu...

Ironie je o to větší, že za podobný důvod byl člen naší rodiny v minulosti trestán a další z důsledku neschopnosti "chytrých" a velice opilých soudruhů  tragicky zahynul...

Každý z nás vždy respektoval pravidla tohoto serveru a nikdy nedělal žádné problémy...

Jediné, co stačilo pro vyhnutí tohoto incidentu udělat bylo diskutovat o tom a poskytnout nám více informací...

Tímto se omlouvám a musím říct, že mě tento incident velice mrzí...

Ovšem rozhodně si budu stát za tím, že nikdo žádné pravidlo neporušil jelikož k žádné propagaci nedošlo...

Boli ste upozornení v hernom chate, aby ste sa daného konania zdržali, ako aj na to, že žiadne ďalšie varovanie už nebude.

V zmysle § 128 pís. f) nie je možné podať opravný prostriedok voči trestu dočasného umlčania.

Odporúčam dobu dočasného mutu stráviť bližším štúdiom zločinov komunistických pohlavárov:

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~