Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nedostupnosť serverov a odstávky serverov

Vážení hráči,

s ľútosťou vás informujeme o tom, že herné servery Survival 1.14.4 a Skyblock 1.12.2 sú dočasne nedostupné. Nedostupnosť súvisí s technickou chybou serveru, na ktorom sú tieto dva servery umiestnené.

Opätovné sprevádzkovanie uvedených serverov je predpokladané vo večerných hodinách dňa 03.10.2019.

Ďakujeme za pochopenie.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Stále pracujeme na odstránení problémov so Survivalom. Aj napriek tomu, že sme si spočiatku mysleli, že problém sa odstráni sám, vyzerá to tak, že oprava je trochu náročnejšia. Usilovne na znovusprevádzkovaní Survivalu a Skyblocku pracujeme. Ďakujeme za vašu trpezlivosť.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Máme pre vás dobré správy na ráno! Po dlhom celonočnom boji sa nám konečne podarilo opraviť Skyblock server, ktorý je odteraz opäť dostupný pre hráčov. Vzhľadom na to, že sme museli použiť dáta zo zálohy je možné, že od vášho posledného prihlásenia nastal niekoľkohodinový rollback. Po vyriešení problémov so Survival serverom budeme pripravovať pre hráčov na oboch serveroch kompenzačné balíčky.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Dobré správy na ráno pokračujú! Podarilo sa nám uviesť do prevádzky už aj Survival server na verzii 1.14.4, pričom jediné, čo aktuálne na Survival serveri nefunguje, je pripočítavanie hlasov, ktoré sa budeme snažiť opraviť v priebehu dnešného / zajtrajšieho dňa (počítajte preto ešte s možným reštartom tohto serveru). My si ideme aktuálne trochu oddýchnuť a potom Kamzík pripraví aj oficiálny článok o tom, čo sa vlastne stalo. P.S. Aby sme nezabudli, opravený je už aj Discord, ktorý včera čelil obrovskému útoku. To aby nám nebolo smutno, že sa "nudíme". Mňam do ...!

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~