Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nové Itémy.

Dobrý deň.  Dali by sa pridať tieto 2 itémy? Samozrejme, ak je to možné. Neviem, či sa to už tu riešilo. Ak áno, tak sa vopred ospravedlňujem.

Itém č.1 : Rýchlejšia Pec - Bola by to pec, ktorá by "pálila" rýchlejšie ako obyčajná. Obyčajná Pec "páli" strašne dlho a po hodinovom ťažení s 1500 kameňmi, ktoré treba "páliť" treba pri Peci stráviť dlhý čas alebo si postaviť veľké množstvo Pecí a tak to robiť. Hráči, ktorí radi ťažia by to určite ocenili, tak budem rád ak sa vyjadria.

Itém č.2 : Väčšia Truhlica - Bola by to klasická Truhlica ale namiesto 27 slotov by mala 50. Mohli by sa spraviť 3 druhy, strieborná, zlatá a diamantová.  Ušetrilo by to dosť miesta, ktorého nie je nikdy dosť.

Samozrejme berte to s nadhľadom, pretože sa tomu nerozumiem a neviem, či je to vôbec možné. Sú to proste len návrhy. Vopred ďakujem za skorú odpoveď a prajem príjemný víkend!

S pozdravom,

B34rFlLy.

Ešte k ich získaniu. Získať by sa dali napríklad u nejakej postavy za Hlasovacie VoucheryGroše alebo Mince.

Jako aktuálně "nechvalně proslulý" hacker jsem určitě pro.

Akorát ...

zatímco rychlost pece by měla jít v poho upravit (nevím jak by to reagovalo se smelting v mcmmo, ono zas vypálit stack z jednoho dřeva by asi nebylo ono - chtělo by otestovat)

Na větší bedny asi buď upraveného klienta (což asi není aktuálně úplně reálné), případně kdysi nějaký plugin umožňoval větší stacky, což by mohlo něco takového aspoň částečně vyřešit (nevím jestli ještě existuje a je aktuální).

S pozdravem, a štěstím při rybolovu

Krystalisk

Co se týče té větší bedny? Máš možnosti do jedné bedny nacpat až 729/1458 stacků itemů, když použiješ shulkerboxy... Proč víc?
Co se týče problému přepalování kamene bych měl také návrh řešení - Silk Touch

„Diplomat je člověk, který vás pošle do horoucích pekel takovým způsobem, že se na tu cestu dokonce těšíte.“

Trewish,  áno, s tými truhlicami máš pravdu. K tej Peci. Nemal som namysli len kameň. Tu ide aj o OREčka, keď je naozaj veľké množstvo, kto expí Krompáč Nádeje, tak vie. A nie každému sa chce nosiť so sebou 5 Krompáčov.

MCMMO ti dáva možnosť skillu smelting, ktorý má level rovný priemeru repair a mining, vyšší level ti zaručí efektívnejšie vypekanie (viac s rovnakým množstvom paliva) taktiež šancu na viacnásobný zisk, ja som často používal 16 a viac pecí zároveň, ktoré som manuálne plnil po pol stacku, z každej som vybral po celom stacku. Teda pomalú pec je možné jednoducho nahradiť väčším množstvom pecí, alebo autosmelterom, ktorý ale nebude mať bonus z MCMMO na efektívnosť paliva, ani viacnásobný zisk z pečenej suroviny.
PS: Zvyčajne nosím so sebou shulkerbox plný krumpáčov (polovica silk touch, polovica fortune).

Další věc, pokud mi trvá několik hodin přepálit daný materiál, kterého potřebuju kvanta... Není to náhodou díra na trhu? Mohu si ten čas ukrátit obchodováním

„Diplomat je člověk, který vás pošle do horoucích pekel takovým způsobem, že se na tu cestu dokonce těšíte.“