Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Nový gamemode

Ahoj

Určitě hodně z vás zná tzv "anarchy" servery. Jde o server kde nepanují prakticky žádná pravidla. Je to server kde je možné beztrestně griefovat, krást, zabíjet nevinné hráče atd. No a dostal jsem nápad zda to neudělat na tomto serveru jako další gamemode (jako např je RPG, survival...) Šlo by vlastně o gamemode, který by byl volnější na pravidla a byl by to takový okořeněný survival. Jediné co bych zakázal je hackování, protože to níčí požitek a vyvolává to neplechu. Nápad jsem dostal po návštěvě 2b2t (Nejde o reklamu). Je to zajimavý zážitek a po dlouhém čekání ve frontě se ocitnete na serveru, který je starý jako minecraft samotný a kompletně bez pravidel. Je to server kde se dá hackovat, psát nehézké výrazy do chatu, griefovat atd. No a můj návrh vlastně zní, implementovat todle do Midasu akorát bez toho hackování. Šlo by o mapu kde by se mohli hráči trošku více utrhnout ze řetězu. Vím že server má motto "Kvalitní server pro slušné hráče" Ale myslím si že todle by mohlo být zajimavé. Co myslíte ?

Za mě to je špatný nápad jak si sám napsal tento server je zaměřovaný pro slušné hráče a takový gamemode by celkově zboural reputaci serveru jako takovou. Pokud máš vůbec takové potřeby jako je nadávat a podobně asi by si neměl hrát multiplayer.

Ok vypadá to že si to nepochopil. Nevadí, neberu ti to za zlý. Šlo by tam spíš o tu volnost a tu anarchii. Prostě jeden velkej wild svět kde by nebyli pravidla. Samozřejmě sprostý slova by byli zakázaný. To samý hackování. Už chápeš ?

Ne chápu to velmi dobře, servery kde je anarchie jsou a nevidím budoucnost v takovém gamemodu