Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Odvolanie banu

Herný nickname: Bogusky

Server na ktorom ste ban dostali: RPG
Dátum banu: 3/11/2019
Dôvod banu: Neschválené redstone obvody (zmena rozhodnutia podľa herného fóra)
Vek: 15
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: Nemyslím si že som znova niečo porušil
Bol podľa vás ban oprávnený? Určite nie
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Rád hrám na serveri mám rád komunitu a hlavne bol ban udelený neprávom aspoň podľa mňa
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
žiadna mobfarma nieje je to len postavaná plošina kde som chcel urobiť stavbu nie mobtrapku aj keď sa to na to tak podobá

Zdravím, Bogusky.

Nesouhlasím s částí, kde tvrdíš, že se nejedná o mobtrapku, ale pouze o postavenou plošinu. Plošinu si postavil za účelem, aby se ti tam spawnovali mobové (endermani), následně spadli do díry a při dopadu umřeli. To ti usnadní zisk itemů (Ender perel) i XP (experience). Také je tam i výklenek pro případné zabití moba, kdyby při dopadu neumřeli. To vše bylo postavené tebou a jedním dalším hráčem. Já to tedy za MobTrapku beru, což znamená, že to porušuje pravidla [38] a [39]. Proto s žádostí o unban nesouhlasím a jsem pro její zamítnutí.

Přeji hezký den, DragonSpike.

[38] Povolené sú iba XP farmy. Mobtrapky alebo dropfarmy povolené nie sú. Každá XP farma musí byť schválená členom Admin Teamu (Admin, Hl. Admin, Správca alebo Majiteľ) a môže obsahovať maximálne jeden spawner / hráč / rezidencia a to len pre svoje potreby. Verejné XP farmy sú zakázané. **

[39] V netheri, ende a mining svete nie je povolené vytvárať mobtrapky alebo xp farmy.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ -Jan Werich

Jasné ale enderman tam nespadne takéto mob trapky sa stavaju ešte s endermitom a to tak že nad tu dieru sa postaví minecart a do neho sa dá endermite to znamená že toto nie je mobtrapka a keď je tak úplne nefunkčná mal som v pláne tam zrobiť mäsiareň dole by boli prasatá a hore by sa na nich púštali kovadliny

Kdo by chtěl stavět farmu na prasata v endu?

Takže pro potřeby endermitu by tam koleje byly vhodné jako u tebe.

Poprosím vysvetliť, ako odôvodníš porušenie nasledujúceho pravidla:

RPG pravidlá:

[39] V netheri, ende a mining svete nie je povolené vytvárať mobtrapky alebo xp farmy.

keďže v zmysle Rozšírených pravidiel serveru:

§ 62 Za pokus o dokonanie niektorého z činov v tomto zákonníku sa rozumie aj nedokonané konanie a je vnímané na účely výkladu pravidiel ako konanie dokonané.

keď tvrdíš, že:

(...) že toto nie je mobtrapka a keď je tak úplne nefunkčná mal som v pláne tam zrobiť mäsiareň dole by boli prasatá a hore by sa na nich púštali kovadliny

Ak vezmeme v potaz predpoklad, že pri takomto zabíjaní prasiat by si získaval nielen loot, ale aj XP skúsenosti, ide jednoznačne o XP farmu.

Ďakujem za odpoveď.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~