Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Porovnání brnění

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat někoho kompetentního, jaký reálný vliv na funkčnost itemu mají enchanty (hlavně protection a unbreaking) a modré statistiky (armor a armor toughness). Dle mého názoru má totiž brnění Lorica Segmentata o dost lepší statistiky než Elcan brnění a brnění Boha Re, a myslím si, že by to tak být nemělo. Je možné, že se pletu a proto žádám o vyjádření. Dále přikládám screenshoty všech zmíněných brnění.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.
„hmmm, nepočul som niekoho?" - hroch 2019

Jdou vložit pouze 2 obrázky tak zde je 3.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Ahoj, ťažko hovoriť o nejakom porovnávaní, každé brnenie má iné staty a iné enchanty, ktoré môžu v kombinácii znamenať výrazný rozdiel. Pre niekoho môže byť najlepšie brnko Lorica Segmentata, zatiaľ čo niekto za najlepšie môže považovať Brnko Boha Re. Je to vec pohľadu.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Jelikož se jedná o armor, tak podle mě převládají spíše objektivní funkce nad subjektivními. Takže abych to lépe popsal, tak mi šlo o to, že když mi například někdo dá 10 ran sekerou, tak jaké brnění bude mít větší účinek (zůstane mi více životů) a které brnění bude méně poškozené. Podle statistik a enchantů z tohoto vychází o dost lépe brnění Lorica Segmentata a jelikož je toto brnění mnohem lépe dostupné než brnění Elcana a Boha Re, nemyslím si že je to správně.

Hele asi bych ti osobně doporučil ať to vyzkoušíš. Poté pak uvidíš kolik ti zůstane na brnění

Mí sousedé poslouchají skutečně dobrou hudbu. Ať už se jim to líbí, nebo ne.