Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Poslední žádost o unban za měsíc Červenec

Má Border dostať unban?
UnBan pre Bordera
Ban pre Bordera
Verejnoprospešné práce a UnBan pre Bordera
12

Předmluva: Ahoj, tady Border. Možná si spousta z vás při této žádosti vytrhne zbylé 3 vlasy protože jste si ostatní vytrhali při mé minulé žádosti, možná vám taky tato žádost bude připadat humorná ale já bych byl rád kdyby jste si pouze vzali něco jako popcorn nebo nějaký chutný čaj a v klidu si ji přečetli. Zároveň bych taky rád poděkoval za unban na fóru a za udělení amnestie v podobě odebrání zkratky "[NoUNB]" pryč z odůvodnění mého banu.

Váš herní nickname: Bxrd3r
Váš věk: 13
Server na kterém jste ban dostal: RPG
Datum banu: 31/07/20
(Momentální) Důvod banu: Kidiot
Administrátor, který ban udělil: Logen26
Byl podle vás ban oprávněný? Ano.
Co vás vedlo k porušení pravidel: Jelikož mi banů bylo uděleno v tuto chvíli tak nevím ke kterému bych se měl vyjadřovat ale zřejmě bych se měl vyjádřit k prvnímu banu od kterého jsem na serveru nehrál* což byl ban s důvodem "Nepovolené pripojenie na RPG server" (Omlouvám se pokud jsem důvod banu napsal špatně). Zde mě k prohřešku vedlo to že se v globálním chatu mezitím co jsem byl ve vězení řešilo že nějaký hráč na RPG serveru napsal něco do stylu kdo chce s*x a jelikož mi přišlo vtipné kdybych odpověděl že bych rád tak jsem se připojil na RPG server kde jsem toto provedl. Tento čin bych již dneska neudělal a velice se za něj stydím. Při momentálním banu doufám že jsem žádné pravidlo neporušil a byl udělen pouze protože mi oficiálně nebyl udělen unban a já ho i tak měl.
Proč bychom měli unbanovat právě vás? Protože mám 2 hvězdičky na fóru. Omlouvám se, předchozí věta byla pouze pokus o vtip. Nevidím nic proč byste mě měli odbanovat jelikož vím že jsem se ve většině případů choval jako totální pako a vím že si ban zasloužím. Ale přál bych si abych si mohl na serveru zahrát a všech mých předchozích činů lituji a převelice se za ně stydím. Proto vás prosím kdyby mi byla dána šance.
Chcete k žádosti o unban něco dodat? Také se chci omluvit všem které jsem obtěžoval a jakkoliv jim škodil.

*a netěžil obsidián. Zde řečené hraní bylo myšleno jako doslovné hraní nikoliv pouze prolézání serveru a hledaní někoho kdo by mi vysvětlil proč nemám ban

Border, ja neviem čo s tebou...

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Cat Please GIF by swerk

Čau Bordere,

teď nevím jestli si za tu dobu dospěl nebo tu žádost někdo napsal za tebe protože má hlavu a patu a hlavně smysl.

Každopádně rád bych tě podpořil v tvé snaze o unban, jelikož jsi správné jelito a rád bych tě na serveru viděl.

P. S.: Kozlíku i Mia dostala unban s podmínkou, tak bych něco takového udělal i Bordelovi :=)

Mí sousedé poslouchají skutečně dobrou hudbu. Ať už se jim to líbí, nebo ne.

Děkuji Marty. <3

Ja fakt neviem...

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Já bych ho vzala zpátky. Každé království potřebuje dvorního šaška. Určitě to platí i pro to Midasovské 🙂

heart breaker sigh GIF by Puffin Rock

Hele kamzíku jestli si nejsi jistý s příkazem, tak musíš napsat příkaz "/unban Bxrd3r"

Kamzíku určitě i tobě se po tomhle hovádku stýská 😀 Jak psala Dancer každé království potřebuje svého šaška 😀 tak ho vem zpátky 😀

Mí sousedé poslouchají skutečně dobrou hudbu. Ať už se jim to líbí, nebo ne.
12