Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

potreba autority na surviku

12

uz neaky ten den sa venujem len surviku ako viete, rpg zanedbavam. za ten cas som si vsimla vela veci co sa mi nepaci. vacsinou budem riesit sukromne s vedenim ale tuto jednu vec idem apelovat verejne.

od wipe rpg survival postrada autoritu, v case ked je tam 15-20hracov neni ani jeden clen ateamu pritomny a to vieme kolko ich mame. na ich obranu, ked je problem pisem na rpg, ale toto je riesenie len ked som tam. vtedy ihned pribehnu za co im patri obrovska vdaka.

otazky novacikov riesim ja a v mojej nepritomnosti sem tam ochotny hrac. vsimam nicky 🙂

takze, poprosim o urychlene riesenie situacie, bud prijatim noveho H ktory je skutocne aktivny u nas a neni stale na rpg. v krajnej nudzi by som prijala, respektivne opatovne podala navrh na znovuzavedenie SENATORA pre survival. je nutne aby pocas dna niekto disponoval aspon kickom a mute

ospravedlnujem sa otvorenost a dakujem za pochopenie

Súhlasím s tebou 🙂

Pripajam sa k navrhu 😉

Jsem pro, možná se zase najdou zájemci o post senátora.

Také souhlasím.

Pre Survival sú určení Helperi @Nystra, @Scruffy a @TheMightyPepper? Stretávate sa s nimi na serveri? Je podľa vás ich aktivita dostačujúca?

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Stretávate sa s nimi na serveri? - prilezitostne

Je podľa vás ich aktivita dostačujúca? -nedostacujuca

-myslim ze neni problem preverit kedy a kolko kto travi cas na sur

kazdopadne neznehodnocujem ich pracu, to nebolo zmyslom.ked su tu su velmi ochotny

Po diskusii s ateamom vás informujem, že sa stretlo viacero chorôb a zaneprázdnení. Mám prisľúbené, že od budúceho týždňa by sa to malo zlepšiť .zároveň vyhlasime nábor na pozície Helpera. Rank senátor bohužiaľ už obnovovať nechceme vzhľadom na malý záujem zo strany hráčov.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

moc dakujem za urychlenie riesenie, uz dnes bol viditelny rozdiel

Momentálne čo si všímam, je od začiatku júna najaktívnejší na survivale tak LukyCzech a Jakub5.

"Prišiel som, videl som, odišiel som"
12