Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Přihláška na Helpera

Vek:15

Hlasím se napozici  helpera,

Herní nick: Grace2505

Hram zde od začatku Ledna

Minecraft hraju víc než 5 let

Helper chci byt proto že me baví pomáhat lidem a pomaham i bez prefixu, ale s prefixom se na me mužou obrátit  vědí to, tomuto serveru bych rad pomohl tím že bych vám pomohl se starat o survival server,na serveru jsem téměř každý den minimálně hodinu,a hráč Xman95 mě i pobízel abych si přihlášku vyplnil tak to zkouším 😀

/mute,/ban,/ipban,/heal,/god,/ungod,/fly,/tp,/tp here,/cmodify

Helperom jsem ješte nebyl,proto to chci zkusit

Zdravím křestním jmenem jsem Karel, jsem v 9 třídě , umim dobře anglicky,česky a rozumím uplně v pohode slovenštině,jako sport dělám Motocross, ale už ne uplně aktivně ,buď jsem venku a nebo trávím čas na vašem serveru 😀 jako další hry hraju CSGO, LOL, DbH , toto bude ode mně vše a třeba to vyjde 😀

Podmienky prihlášky na helpera sa zmenili. V rámci náboru je potrebné zodpovedať aj nasledujúce fakty:

• poznajú príkazy a pravidlá a dokážu ich adekvátne používať. Vymenuj najmenej 10 pravidiel súvisiacich s naším serverom, uplatni ich v praxi na príkladoch a vysvetli, z akého dôvodu sú tieto pravidlá na serveri zavedené.

Prosím o doloženie do prihlášky, inak bude automaticky zamietnutá.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Žádné veřejné Xp farmy : přetěžování serveru

Náročné redstone obvody : též přetěžování serveru

Spamovaní chatu : otravování ostatních hráčů

Přemnožené farmy : Velice náročné pro server , způsobilo by sekání hry pro ostatní hráče

Griefing : kazení zážitku ze hry pro ostatní hráče, ničení staveb se kterými si hráči dali práci

Nadávání : urážení ostatních hráčů, znepříjemnění zážitku ze hry pro ostatní hráče

Podvody na hráčích: poškození hráčů, ukradení jejich podstivě vydělaného majetku

Zákaz vlastnit víc ůčtů : pokud dostane člověk ban je zakázáno se vrátit v podobě jiného ůčtu protže by mohl dělat ty samé věci jako předtím , popřípadě má právo zažádat o unban

Zákaz nedotěžování stromů : ničí to vzhled krajiny stejně jako jednoblockové stavby do výšky a hloubky , taktéž kazí vzhled krajiny pro ostatní hráče

Zákaz tvoření XP farm v netheru: způsobí to záseky celého netheru a serveru pro ostatní hráče

Toto by mělo stačit, Děkuji za váš čas

Mohu se zeptat jak jste se tedy rozhodli ?

Prihlášky budeme vyhodnocovať naraz, keď si ich podá viacero členov. Tento proces trvá spravidla 1 - 2 týždne.

Dobře dekuju za odpověď ,a když ji nikdo nepodá?

Vzhľadom na to,  že autor prihlášky sa za posledné 3 dni na Survival server neprihlásil a jeho aktivita bola v predchádzajúcom období slabá, prihlášku zamietam. Lock.