Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Prihláška na pozíciu Helper na RPG serveri

Prihlasujem sa do náboru Helperov na RPG server

Koľko mám rokov? 15 (V Máji 16)
Akú mám prezývku v hre? Flydd
Na serveri hrávam od leta 2018
Minecraft hrávam od roku 2013

Nejaké pravidlá MidasCraftu sú:

Nesmie sa spamovať. Je zakázané písať do chatu nezmyselné slová, alebo niekoľko krát za sebou napísať to isté slovo alebo vetu.

Nesmie sa nadávať. Je zakázané používať vulgárne slová kedže MidasCraft je komunita slušných hráčov.

Nesmie sa griefovať. Je zakázané ničiť warpy, lokácie, niekoho domy, robiť mu tam neplechu, spawnovať zvieratá a tak ďalej.

Je zakázané stavať vysoké stĺpy, z dôvodu narušenie vzhľadu krajiny.

Je zakázané zneužívať chyby MidasCraftu, z dôvodu, že je to nespravodlivý spôsob ako hráč môže získať niečo, čo sa inak získava náročnejším spôsobom.

Je zakázané si vytvoriť nový účet a ísť na server, ak dostal Ban na jeho pôvodnom účte. Rovnako ako je aj zakázané mať viac ako jeden účet.

Hráč musí plne rešpektovať slovo člena AdminTeamu.

Hráč musí ťažiť celé stromy. Ak vyťaží len časť stromu, naruší to vzhľad prírody.

Je zakázané predávať predmety získané zo sveta Tripolis

V Addolane je prísne zakázané teleportovať sa.

Ak si hráč postaví Redstone obvod alebo XP Farmu, musí mu to schváliť člen AdminTeamu, či to nezaťažuje server. Členovi AdminTeamu musí hráč ohlásiť že má Redstone obvod alebo XP Farmu do 12 hodín po jej spustení.

Je zakázané opakovane zabiať hráčov v PvP aréne.

Je zakázané ukazovať ostatným hráčom poklady na Spawne.

Na 1 Chunk hráč nesmie mať viac ako 70 Entit alebo TillEntit.

Ak hráč zistí že server má nejakú chybu alebo Bug, je povinný to ohlásiť na fórum.

Je prísne zakázané navádzať ostatných hráčov aby porušili pravidlá MidasCraftu.

Je zakázané používať Cheaty, ktoré hráčovi dajú výhody ktoré iný hráči nemajú.

Prečo by som sa chcel stať helperom na serveri MidasCraft?

Na tomto serveri už hrávam niaku dobu. A vážne ma baví hrať na tomto serveri. Venoval som mu dosť času. Pred wipom som si urobil residenciu. Vybudoval som veľký dom a záhradu. Mal som rozrobené niake projekty a tak ďalej. Robieval som questy, zúčastnoval som sa eventov. A komunita hráčov serveru MidasCraft je vážne skvelá. A chcel by som pomôcť tomuto serveru a podporiť ho.

Bol som už niekedy Helper?

Helper som nebol. Ale bol som admin a technik. Mám skúsenosti s prácou s FTP a vyznám sa v Pluginoch. Viac krát som niaky nenastavený server bez pluginov nastavil tak, aby bol plne funkčný. Mám skúsenosti s PermissionEX, AdvancedPortals, CompassLobby, WorldEdit, Residence, Essentials, AuthMe, Citizens, Jobs a tak ďalej. Mám skúsenosti aj s prácou v configu.

Dostal som už niekedy Ban?

Áno. Raz som na MidasCrafte zneužíval plugin jobs a zarábal som si nespravodlivo. Bol som potrestaný Banom a uvedomil som si chybu ktorú som spravil.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Dostav sa prosím na pohovor v stredu 13.03.2019 v čase o 20:30 na Teamspeak Serveri.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Ja len pre info. Pravidlá ktoré sú spomínané pri nábore.. Respektívne pri prihláške napr ako ( sú „čistí“ hráči – nemajú na krku žiadny ban, neboli opakovane varovaní, nie sú problémov. ) sa berú v úvahu?? Keď už niekto raz špekuluje vždy bude. A potom sú tu také prípady ako momentálne s AT. Nič osobne k Flyddovy len ma zaujíma či to vôbec má zmysel. Ďakujem.

Na pohovor pozývame každého, kto o to prejaví záujem. Pozvánka na pohovor nie je garanciou prijatia na uvedenú pozíciu a história hráča je skúmaná a je konfrontovaný s danými faktami priamo na pohovore.

Zároveň poprosím o nespochybňovanie členov súčasného admin teamu, ktorého členovia sú mnou legitímne vybraní a aj napriek svojim pochybeniam v poslednom období si plnia svoje povinnosti dobrovoľne a bez nároku na odmenu. Zároveň si dovoľujem poukázať na to, že tebe osobne to ani veľmi neprísluší ako členovi admin teamu konkurenčného serveru a príde mi to účelové. Je zaujímavé, že komentár k prihláške si pridal až dnes a až po tom, ako bol dotyčný pozvaný na pohovor, pričom táto prihláška zostala tebou nepovšimnutá už niekoľko dní. Chápem  že máš voči ateamu predsudky, ale toto nie je forma, akou to prezentovať.

S pozdravom

~ The Great Dictator ~

rada pouzivam vetu -kto si bez viny hod kamenom

o spominanm bane viem a bola som pritom. jednalo sa drobny preslap kedy mu ako novacikovi poradili rozbijat ore¨-iny skusenejsi hrac. po upozorneni si chybu uvedomil ale v sulade s pravidlami mu bol dany ban. povazujem to za drobny preslap, nejedna sa o zavaznejsie pochybenie. zaroven sa posudzuje aj jeho dalsie spravanie hre. hra tu dostatocne dlho aby sme vedeli posudit jeho doveryhodnost.

podat ziadost moze ktokolvek, na zaklade pohovoru to posudi vedenie nie hraci.

velmi sa mi nepaci ako znevazujete pracu atemu v poslednej dobe. zabudate ze to robia v ramci svojho volneho casu, bez odmeny. neviete kolko toho robia aj mimo a vdaka tomu sme tam kde sme.

bola by som rada keby prestanete osocovat. ked ste tak nespokojny pochopim ked odidete kde je ateam na vyspelejsej urovni ako u nas. kludne mi dajte potom vediet, rada sa pridem pozriet

Zas to chápeš po svojom. Nemá zmysel niečo komentovať. " účelové " " kontext " ... A kde som písal niečo o práci k Ateamu.? Ja len vravím ako to je. A už žiadny admin či niečo podobné u konkurencii nie som. ( nebudem pokračovať k téme nakoľko je to téma pre dotyčného )

Ďakujem za pochopenie, budem rád, ak sa budeš vyjadrovať priamo k prihláške a kvalitám...

Ahoj @Flydd, je nám ľúto, ale po zhodnotení včerajšej skúšky sme dospeli k názoru, že aktuálne ťa na pozíciu Helpera nepríjmeme. Nevylučujeme však, že v budúcnosti by sa táto situácia mohla zmeniť a to hlavne po tom, ako si zlepšíš celkové vedomosti na túto pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.