Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Přihláška na RPG Helpera

Vek: narozen [censored], takže 25-ti letý senior
Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper RPG
Váš herný nickname: MartySCZ
Ako dlho hráte na serveri: no nějaký pátek to už bude
Ako dlho hráte Minecraft: pár let určitě
Dôvod prečo chcete byť Helperom práve na MidasCrafte: chtěl bych pomáhat server a rozvíjet hráče jako takové

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!: /geoip, /dupeip, /invsee, /s , /tp, /eco give , /kick, /ban, /co i, /co rollback

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:

1. Respektovat a poslouchat AT - ve hře má AT poslední slovo, ne vždy mají pravdu ale na odvolání je fórum
  2. Reklama - totálně zakázaná, propagace jiných serverů, TS a DC
  3. Pravidla - neznalost pravidel neomlouvá, všechny jsou veřejně a snadno dostupné
  4. MultiAcc - zakázáno používání více účtů, výjimka je sdílená IP, která se musí předem nahlásit
  5. Bug/chyba - povinnost hráče je ji nahlásit, zneužití bugu/chyby se trestá
  6. Midas itemy - zákaz úpravy serverových itemů
  7. Ban - zakázání obcházení banu ať už tvorba jiného účtu či VPN, je možnost o přezkoumání banu na fóru
  8. AutoFarmy, XP farmy, RS obvody - veškeré tyto položky musí projít schválením od člena AT
  9. Chat - dodržovat slušnou mluvu, nespamovat, neurážet či nenadávat jiným hráčům
  10.  Griefing - ničení rezidence hráčů, krádež itemů

Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov:

částečný helper na serveru BuildPlay

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):

Zdarec jmenuji se Martin a jak jsem psal výše je mi 25 let 😀 Bydlím v Praze a pracuji jako manažer security firmy. Na serveru jsem už delší dobu a rád zde trávím čas. Mezi moje hobby spadá určitě muzika, anime a nějaké ty PC či mobilní hry.  Co se aktivity týče určitě moje aktivita je směřovaná na víkend případně výjimečně v týdnu ve večerních hodinách.

Myslím, že se dokážu označit za bezproblémového hráče, až na výjimku 3 warnů za slovník a jednoho nesmyslného kicku 😀

Díky za zvážení mé žádosti

S pozdravem MartySCZ

Edit by Kamzík, 20:23 z dôvodu ochrany GDPR

Ahoj,

dostav se prosím 16.11. ve 20:00 na pohovor na náš teamspeak. Součástí tohoto pohovoru je test, který ti zaručí postup na ústní pohovor. Na test budeš mít 30 minut, tudíž se dostav už v 19:30.

Hodně štěstí

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne

Ahoj Wolfi, děkuji za pozvánku, ale chtěl bych požádat zda by bylo možné to udělat zítra 9.11 časem se přizpůsobím. Přístí víkend by měla být práce navíc.

Děkuji za pochopení

Samozřejmě je pripadne si zajistim toho 16.11

Ahoj,

je mi to líto, ale nejbližší termín na pohovor je možný až toho 16.11. Pokud by ti čas nevyhovoval, a nebo ti do toho něco vlezlo, napiš sem a domluvíme se na jiném termínu 🙂

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne