Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Problém s Jobs - "WeaponSmith"

Weaponsmith má aktuálně 2 problémy: (jedná se o práci která vydělává primárně výrobou zbraní / armoru)

1. V případě že hráč dá vyrobit například 10 kusů brnení současně, dostane peníze jen za 1 kus. -> Pro efektivní využití by se musel zaplnil slot pro item a ten vzít kus po kusu. (což je neefektivní, a nesmyslné pro běžné hraní)
  2. VELKÝ PROBLÉM: V případě že hráč dosáhne v McMMO skill "Salvage" na úroveň 1'000+ má 100% vrácení itemů s ohledem na poškození předmětu.
    • Naštěstí tento problém se aktuálně týká pouze mě, s tím že za mnou je [A]DooBoy, který má lvl ~700; další hráči jsou kolem lvl 200.
    • Přestože běžně "WeaponSmith" nepoužívám, uvědomil jsem si možnost "zneužití", dal jsem dotaz na přítomné adminy, jestli je jim tato skutečnost známá.

Nejrozumnější možností by bylo vypnutí / smazání možnosti "Weaponsmith", aktuálně ho má na serveru 5 hráčů, nevím kolik z toho je aktivní, ale s ohledem na chybu v bodě "1.", o které nejspíš ani neví je to neefektivní a navíc je možnost pozdějšího zneužití hráči kteří dosáhnou na Salvage 1k+.

McMMO salvage bych nevypínal, díky tomu že poskytuje šanci na extrahování enchantu z věcí redukuje potřebu Villager "farem" na enchant knihy.

+Enchanty které v základu nepodporuje MC (například FIRE + BLAST PROT současně) není možné dát na věci (není ani hrozba vytváření "nevyvážených" itemů).