Fórum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumRPG Server: Nápady na vylepšeniePVP v addo
You need to log in to create posts and topics.

PVP v addo

Dobrý deň!

Už dlhšiu dobu som rozmýšľal, ako by som uvítal to, že by som si mohol vybrať či sa chcem, alebo nechcem zapájať v PVP v addolane. Neviem či by sa to dalo nejak uskutočniť, ale určite by som to uvítal ja a možno aj iní hráči. Tento návrh je založený na nepríjemnej skúsenosti s PVP v addolane, ktorá mi tak znepríjemnila hru natoľko, že som si od nej musel dať pauzu, pretože som v addolane nemohol skoro nič robiť. A teraz sa to ešte zhoršilo, pretože namiesto jedného alebo dvoch hráčov, ma doslova "lovia" dvaja, väčšinou traja hráči a môžem s ľahkosťou povedať, že každý jeden z nich má lepšie veci než ja. Keď len vstúpim do addo a jeden z tých hráčov je na serveri, hneď zavolá tých ďalších dvoch a snažia sa ma "uloviť". Nehovorím o odstránení PVP v addolane, ale o možnosť výberu v účasti. Mne, osobne, by sa tak hralo o dosť lepšie, príjemnejšie, zábavnejšie a asi by som na RPG hrával aj častejšie ako teraz. Teraz si musím dávať pozor, či sa jeden z tých jednotlivcov nenachádza na serveri každý raz, čo sa pripojím, keď som sa odpojil v addolane, alebo každý krát, keď idem do addolanu (To isté platí o eventoch, kde je povolené PVP. Bojím sa kvôli tomu vôbec zapojiť.). Myslím si, že keby sa takáto funkcia pridala, tak by to malo mať nejaký cooldown alebo obmedzenie (Samozrejme, keby sa dalo, nemôžem pýtať o nemožné.), aby sa to nezneužívalo.

Dúfam, že si to prečítate a popredu ďakujem za odpoveď, keby nejaká bola.

Ahoj, možná stačilo trošku zapátrat na foru a viděl bys, že tu existuje duplicitní téma. Tohle se tu řeší pořád dokola 🙂 Ale jako chápu, že tě to štve.

Pre duplicitu zamykám.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~