Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Quest Nákupná Horúčka + Ulov rybu!

Zdravím.

Dnes som si bol ako každý deň, zahrať na serveri MidasCraft.

Išiel som do Tripolisu a išiel som splniť quest nákupná horúčka.

Kázalo mi to ísť za pirátom. Ten mi povedal že mu mám dať 10 Diamantových blokov a 5 Zlatých blokov. Doniesol som mu to. Povedal mi že ako sa dostanem k šavli. A kedže som už pred Wipom robil tento quest vedel som kde je tá šavla. Tak nie viac ako mesiac dozadu som si ju vybral a z tohoto dôvodu, keď mi to kázalo zobrať z tej chestky tú šavlu tam nebola. A aj napriek tomu že som tú šavlu nemal, poslalo ma za Banzarom že sa mám s ním porozprávať. Ten namiesto toho aby povedal Chýba ti Pirátska šavla alebo niečo v tom zmysle povie že Super teraz Pirátsku šavlu zanes Varakovi aj s 3 bankovkami. A pritom tu šavlu nemám. Ale keď som došiel k tomu Varakovi, som mu musel dať šavlu a tú som nemal takže to je v pohode. Len trochu by som zmenil texty, aj pre prípady, kde by nešlo všetko tak, ako by sa to očakávalo.

No a blížime sa k tej horšej veci. Hráč sa môže zadarmo dostať do Addolanu. Stačí si všetky peniaze dať do banky a ísť za rybárom Galonom a kliknúť na Quest Ulov rybu! Napíše to budem potrebovať zálohu 5K ale to ti vrátim. Je to z dôvodu lebo na ten quest musí hráč ísť do Addolanu a vstup do Addolanu je za 5K. Následne ak hráč napíše do chatu Jsem pripraven chytat ryby! tak ho to teleportne do Addolanu a z peňaženky mu to ztrhne 5K. Ale ak hráč nemá v poruke 5K, alebo má ich v banke ale nie v peňaženke, ho to aj tak teleportne do Addolanu a nič mu to nezobere z peňaženky. Takže hráč sa zadarmo môže dostať do Addolanu, a keď splní ten quest Ulov rybu! a vráti sa, tak mu to ešte pripočíta 5K od rybára Galona, čo malo byť pôvodne vrátenie penazí za ten vstup do Addolanu. Čiže v podstate keď hráč nič zato nezaplatil, tak nie len že sa tam dostal zadarmo, ale ešte aj získa pekný bonus. Čiže nie hráč platí serveru, ale server platí hráčovi.

Ahoj, ďakujeme za nahlásenie. Z questu Ulov rybu bola odobraná odmena vo výške 5000 eur z dôvodu možnosti bugovania.

V súvislosti s questom Nákupná horúčka sme tento quest upravili ešte pred wipom z dôvodu, že hráči bugovali šabľu, opakovane prijímali a rušili quest, aby získali nejaký item na boj. V tejto chvíli sa ten text prispôsobuje skôr tomu, že dostaneš akúsi virtuálnu šabľu.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~