Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Report bugu a náhrada vecí

Ahoj!

Chcel by som nahlásiť bug ohľadne boha Apopa. Dnes sme šli ja, hroch a _MrQuick_ zabiť asi okolo tretej hodiny poobede zmieneného bossa. Keď sme sa už blížili k Apopovi videli sme že je spawnutý avšak vnútri nebol žiadny hráč. Až sme vstúpili dovnútra a začali zabíjať ( tankoval som) sa spawnul druhy apop a vrhnul sa namňa aj keď som mal opravené brnenie tak mi ho zničili a potom ma nasledne zabili toto prebehlo tak do 3 sekund. Týmto teda žiadam o náhradu následujúcich itemov pretože sa podla môjho názoru (i admina DragonSpike) jedná o bug serveru: Helma boha re max lvl, Chestplate lorica segmentata, boty prot 4 (tie topanky si zoženiem sám) DragonSpike sa tých bossov následne zbavil. Ďalej žiadam vyššie zmienených o svedectvo.

Ahoj,

hlásím se jako svědek a tímto potvrzuji, že to co napsal Domino222 v příspěvku odpovídá skutečnosti a je to pravda.

Išli sme na apopa do mojho Questu. Ako sme sa k nemu blížili uvideli sme že je spawnutý ale neriešili sme asi 2 minúty sme ho búchali až sme prišli trochu bližšie kde sa pôvodne spawnuje a spawnol sa další a obaja šli po dominovy ktorý vôbec nemal šancu kedže apop dáva hrozne šupky takže aj ja som za vrátenie vecí

Zdravím,

Nejspíš by bylo vhodné, abych se vyjádřil i já. Je pravda, že tam byli v jednu dobu dva bossové Apop. Po konverzaci s hráči se zjistilo, že se nejspíš jednalo o Apopa, který spawnuli hráči wkfiix, Miky0 a Darius_main okolo jedné hodiny v noci (cca 1:30). Ti ho podcenili a s minimem HP utekli. Je zde tedy možnost, že se tento boss nedespawnul a zůstal tam do doby, kdy přišel hráč Domino222 a jeho parta. O problému mě informovali až po smrti hráče Domino222 a v tu dobu jsem přišel já a bosse odstranil. Poté se vedla konverzace, která skončila tím, že jsem Domina poslal zažádat si o náhradu věcí na fórum, protože já o něčem takovém nemohu rozhodovat. To je tak vše, co se z mého pohledu stalo.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ -Jan Werich

Apop nemá nastavenú funkciu despawnu, nakoľko hráči sa po vypustení updatu sťažovali, že po usmrtení sa Apop despawne. Preto bol despawn Apopa vypnutý, čiže z môjho pohľadu ide o zamýšľané správanie. Mali ste jednoducho smolu, že ste natrafili na hlupákov, ktorí ho spawnuli a nakoniec to nechali tak.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Zdravím

Keďže nikde nebolo zmienené, ani členovia AT niesu informovaní o tejto udalosti tak i naďalej žiadam o navrátenie vecí. A daľej žiadam o znovu spustenie despawnovanie bossa Boha Apopa keďže tento boss neni najťažší tak nevidím dôvod prečo by sa mal despawnovať. Hráči by toho mohli zneužiť tak, žeby ich tam naspawnovali vo väčšiom množstve.

Tady se obracím já. Podpořím v tomto kamzíka. Všichni členové AT o tomto věděli jelikož to bylo řešeno a schváleno na naší poradě. Proto souhlasím se zamítnutím kompenzace jelikož se jednalo o normální a zamýšlené chování serveru.

Domino, prosím ťa, uveď mi zdroj tvojej nasledujúcej informácie:

Keďže nikde nebolo zmienené, ani členovia AT niesu informovaní o tejto udalosti tak i naďalej žiadam o navrátenie vecí.

Zdá sa mi, že máš o tejto veci viac informácií ako samotní členovia ateamu, alebo ja. Takže ťa predtým ako rozhodnem žiadam o to, aby si poskytol uvedenú informáciu.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Po konzultácii z DragonSpike, ktorý nás odkázal na fórum som pochopil že i DragonSpike v tom vidí bug a však je možné že došlo k nepochopeniu konverzácie z mojej strany. I keď by som správne nepochopil rozhovor s Dragonom a Admin Team by bol informovaný Myslím si že by bolo férové informovať aj hráčov o vypnutí despawnu bossa Boha Apopa.

§ 12 Hráči majú právo na informácie
o pripravovaných herných featurách, ktoré
server pripravuje a to formou devel blogu.

Tým že som napísal na fórum som chcel iba vrátiť veci a nie robiť problémy členom AT.