Fórum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumOff-Topic: OstatnéTexturepack
You need to log in to create posts and topics.

Texturepack

Konnichiwa/Zdravíčko

• Psal jsem už do "SHOUTBOXU", ale jelikož to skončilo nevyřešeno bez něčí odezvy tak to zkouším ještě jednou tady. 🙂
  • Umí tu někdo dobře pracovat s texturepacky? Chtěl bych požádat o pomoc přepracovat vlastní směsku textur tak, aby byla kompatibilní s aktuální verzí Minecraftu. 🙂
  • A kdyby se čistě náhodou má směska textur líbila i kdyby třeba jen část či nějaké drobnosti na doladění, tak by možná bylo fajn je zapojit do MidasTexturepacku. 🙂
  • Ale touž je vedlejší věc, hlavně bych byl moc rád kdyby mi někdo pomohl ten balíček upravit pro tu novou verzi ať ho můžu používat alespoň já.  🙂
Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Peklo 🙂

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Ten texturepack má aké rozlíšenie? 128 x 128 px?

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Tó je tak trošku háček uvnitř tohoto problému. Tehdy jsem moc o tom nevěděl a na rozlišení nedával pozor takže tak jsou řekl bych textury různých rozlišení. Zkusím to nějak zjistit.

Tak tam jsou pomíchané (128 x 128) s (256 x 256) a (512 x 512) :-/

To je práve problém. Nie je možné nanútiť nikomu Resourcepack, ktorý má 128x128 px, nieto ešte niečo vyššie. Základné minecraft textury totiž majú rozlíšenie 32x32 px. To znamená, že pokiaľ si stiahneš RP, ktorý má napr. 64x64 px, alebo 128x128 a vyššie, znamená to veľkú záťaž pre počítač.

To znamená, že v prípade, že by si vytvoril tento RP a dal ho napr. na 128x128 px jednotne, mohli by sme ho ponúknuť ako Odporúčaný Resource Pack.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Zkusím nějak pořešit to rozlišení ať ho mám všude stejné, snad se to povede.