Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Unban

12

Herní nickname : Krotek

Můj Věk : 18

Server na kterým jsem dostal ban: RPG

Datum banu : 20.05.2020 14:35

Důvod banu : griefing, klamanie AT

Administrátor, který ban udělil : Jakub5

Byl podle mě ban oprávněný? : Ne

Co mě vedlo k porušení pravidel : K porušování pravidel podle mě nedošlo, jen jsem si vzal to co bylo právem mé.

Proč by jsme měli unbanovat právě vás? : Rád bych hrál nadále na serveru a nemyslím si že trest byl zrovna přiměřený.

Chtěl bych k žádosti o unban dodat pár věcí : Chtěl bych k žádosti o unban dodat pár věcí : Terezka neboli Tessiex3 jen využila staré situace která podle mě i ní byla považovaná za uzavřenou vše se nahradilo já se omluvil pokud budou ohledně tohoto ještě nějaké problémy nemám problém doložit screany z konverzace ve kterých sama psala, že je to uzavřený a že už to nemám řešit + nechápu proč jsem dostal ban až teď když se to stalo 4 dny zpět. No nic jak jsem říkal vše se vrátilo zpět. Po třech dnech jsem se rozhodl že jí dám jen tak dárek (Bílý Shulker box který jsem pojmenoval „Dárek pro Terezku“ na souřadnicích -6362 / 40 / -2596) ve kterém byly 2 lucky blocky 1 kytka a 2 štíty. Pak začala být arogatní a nepříjemná po tomto jsem se rozhodl vzít si z dárku zpět dva lucky blocky a zbytek jí tam nechat. Pak jsem se odstěhoval. O klamanie AT si nejsem vědom. Naopak to beru jako klamání Tessiex3, protože to je jako kdyby mě obvinila z toho že jsem si vzal svoje věci při následném odstěhování.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Ahoj,

Abych se vyjádřila ke všemu, tak si to vezmeme postupně:

Terezka neboli Tessiex3 jen využila staré situace která podle mě i ní byla považovaná za uzavřenou vše se nahradilo já se omluvil pokud budou ohledně tohoto ještě nějaké problémy nemám problém doložit screany z konverzace ve kterých sama psala, že je to uzavřený a že už to nemám řešit

Tak začněme. Nevyužila jsem staré situace, podle mě byla situace ukončená hned. Byla pouze má dobrá vůle, že jsi ban nedostal hned, co jsem to zjistila. A i přes tvoje arogantní chování a vystupování např. po tom, co jsem tě uvedla do situace, že mi byly LB odcizeny I PŘES TO, že jsem tě upozorňovala větou, když jsi mi psal, že mám otevřené odměny, ke kterým ses prokopal skrz res, že je to pro wkfiix a abys na to nesahal, jinak bezmilosti dostaneš permaban, jsi si je drze vzal a ještě drzeji mi napsal "Víš kolik jsem ti jich vzal? No tak já ti to vrátím i s úrokama prosím tě". Přiznávám, že je to moje chyba, že bylo odemčeno. Špatně jsem nastavila subres a při odemykání jiným členům AT jsem zapomněla shulker zamknout. Bohužel.

nechápu proč jsem dostal ban až teď když se to stalo 4 dny zpět.

To ti ráda zdůvodním. Protože jsi mi vrátil ukradené LB, což bylo to jediné, co jsem chtěla abys udělal, abych to nemusela řešit trestem, a následně jsi si je zase vzal. Vzhledem k tvému věku jsem doufala, že se poučíš. OMYL.

No nic jak jsem říkal vše se vrátilo zpět. Po třech dnech jsem se rozhodl že jí dám jen tak dárek (Bílý Shulker box který jsem pojmenoval „Dárek pro Terezku“ na souřadnicích -6362 / 40 / -2596) ve kterém byly 2 lucky blocky 1 kytka a 2 štíty.

Dárek. Ty dva LB které jsi mi měl dát, za to že jsi je ukradl. Fajn, uznávám a děkuji dotyčnému, co ti pomohl po banu se souřadnicemi a screenem.

Pak začala být arogatní a nepříjemná po tomto jsem se rozhodl vzít si z dárku zpět dva lucky blocky a zbytek jí tam nechat. Pak jsem se odstěhoval. O klamanie AT si nejsem vědom.

Ano. Nenazvala bych to přesně arogancí, když se tě ptám,  kam zmizely ty dva LB z toho shulkeru. A přesně to byla ta chvíle, kdy TY jsi mi lhal. Tu sice uvádíš, najednou, že jsi si je vzal právem, protože byly tvoje. Ale mně jsi tvrdil, že mi to nepovíš, že byly v tom shulkeru, že to nevíš, že tam už nebydlíš, a co byla jako třešnička na dortu "Chceš další LB za to, co jsem ti udělal? Řekni, klidně dám, ale přestaň si vymýšlet". Tím jsi mě totiž úplně dorazil, že já si vymýšlím kam se poděly LB.

Naopak to beru jako klamání Tessiex3, protože to je jako kdyby mě obvinila z toho že jsem si vzal svoje věci při následném odstěhování.

Ještě bych teda nakonec dodala mimo situaci, jen pro tebe.

Spoiler
Sorry, only logged-in users can see spoilers.

Kdyby bylo na mě, tak ten trest je ještě vyšší vzhledem k tomu, jak jsi se k situaci zachoval. Nicméně o trestu rozhoduje vedení, přeji hodně štěstí.

Děkuji.

S pozdravem,

Tessiex3

vytrháváš věci z kontextu jen oblbuješ okolí aby všichni skákali podle tebe. Nehodlám se tady o tom s tebou dohadovat jde mi jen o to jestli dostanu unban nebo ne nic víc.

Nechápu tvoji agresi, toxicitu?. Akorát poukazuješ na tvé nevhodné chování. Já se vyjádřila k tvému banu, což bylo mou povinností, když se to týká i mě.

Vytrhávám věci z kontextu? Oblbuji lidi? To beru jako urážení mojí osoby a lhaní, protože já alespoň píšu tak, jak to bylo, vynechala jsem akorát z konverzace tvoje nadávání na AT. Ale líbí se mi, jak rychle jsi mě "prokoukl", když jsme si napsali pár vět, jen co se týče bydlení a tvé krádeže.

To, že tu začneš urážet mě, není zrovna přilehčující okolnost, štve tě, že mám pravdu, viď? A to, že se tu o tom semnou nebudeš bavit, je jen dobře, akorát by sis přihoršil. Já tu psala příšpěvek pouze k situaci, ne k tomu, že bych s tebou chtěla debatovat, ale když už jsi mě teď urazil, tak se ozvu.

Ahoj,

Tessie

Zdravím,

Nerád narušujem vašu konverzáciu ale asi ste sa  trochu odklonili od podstaty toho čo sa tu má riešiť - Krotekova žiadosť o unban. Jakub5 mohol by si doložiť dôkazy podľa ktorých si banoval ?

Základom základu je základ - KillerXCoder

Ahoj, na začiatok sa chcem ospravedlniť, ale nemám prístup k svojmu počítaču, preto píšem tak neskoro.

Čo sa týka banu.  Pokiaľ som správne pochopil, dostal si možnosť bývať u Tessie v rezidencii, kde si nemal snoriť a už vôbec nie sa prekopávať cez steny a brať si veci. Myslím, že je pochopiteľné, že po tomto ťa požiadala aby si opustil rezidenciu. Ako písala, bolo na jej dobrej vôli, že len chcela nahradiť to, čo si ukradol. To si aj urobil a vrátil jej odcudzené LuckyBlocky a pár drobností na uzmiernenie predpokladám. Avšak tie LB si opakovane zobral, presnejšie, že to, čo si ukradol a následne vrátil, si znova ukradol.

Úprimne neviem, čo si mám o tom myslieť. Ak by bolo rozhodovanie opäť na mne, určite by som ti nariadil náhradu škody a o niečo kratší trest ako máš teraz.

Pekný zvyšok dňa

Uploaded files:

Dobre po doložených dôkazoch mám zopár doplňujúcich otázok.

Tessiex3, ty si písala:

(...) Protože jsi mi vrátil ukradené LB (...)

Tie luckyblocky ti boli vrátené vhodením do inventáru alebo do nejakej chesty ?  Ak do chesty tak poprosím súradnice danej chesty

Krotek prosím dolož dôkazy kde sa spomína, že je všetko doriešené ako si písal:

(...) nemám problém doložit screany z konverzace ve kterých sama psala, že je to uzavřený a že už to nemám řešit (...)

Poprosím doložiť obe strany všetky dôkazy, ktoré majú nakoľko táto situácia nie je jasná ani po preskúmaní daných shulkerov

Pri orezávaní screenshotov mi trochu ušla ruka, tu sú lepšie orezané.

Uploaded files:

Podľa doložených screenov a skontrolovaní na mieste bolo zistené že pred 69 hodinami si Krotek vybral zo skulkeru na súradniciach ( -6353 40 -2593 ) 2x lucky block a pred 119 hodinami si vybral taktiež 2x lucky block zo shulkeru na pozícií (-6350 40 -2591).

Vieš nejako vysvetliť toto konanie Krotek?

KillerXCoder ano dokážu to vysvětlit když jsem jí připravoval ten dárek (Bíli shulker) tak jsem ho tam připravil a vedle sem si položil můj (Černý) shulker s vzácnémi věcmi abych z něho vzal ty lucky blocky a dal je do toho daru pro Tessiex3. který jsem jí následně nepředal celý.

Odpovím rovnou za ní ten dárek jsem zas vykopal a hodil jí ho do invu.

Zde dokládám screany kde psala že to nemám řešit že je vše v pořádku.

Edit by Kamzík, 16:17: Screenshoty vymazané, pretože s ich zverejnením nesúhlasila protistrana.

12