Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

unban

Váš herný nickname: skvirtl
Váš vek:40
Server na ktorom ste ban dostali: RPG
Dátum banu:22.6.2020
Dôvod banu: si reklama ale žadnou si neuvědomuji
Administrátor, ktorý ban udelil: nevspominam si
Bol podľa vás ban oprávnený? spiše ne
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: nic
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? je se mnou sranda

Ahoj, síce si to neuviedol (chápem, mám dlhý nick), ale ban som udelil ja a rád by som sa k nemu vyjadril.

Čo sa týka tvojho banu, myslím, že bol oprávnený. Od začiatku si svojimi dotazmi narážal na lokácie/dungeony/itemy iného servera, neskôr si sa snažil napísať aj názov tohoto servera, čo ti našťastie vycenzúrovalo.

Pri tomto pokuse som ťa jasne upozornil, že sa nemáš pokúšať o žiadnu reklamu, ani len o náhodné spomenutie iného servera. Následne si začal žobrať o práva, rank, vulgárne sa vyjadroval, čo vyústilo do tvojho vyhodenia zo serveru.

Po opätovnom pripojení si mal ďalej narážky na iný server, až pokiaľ som ti neudelil trest za reklamu (viď screen)

Podľa mňa bol ban oprávnený a som proti, či už odbanovaniu, alebo skráteniu tvojho trestu. Myslím si, že 60 dní je dostatočne dlhá doba na to aby si si premyslel, ako sa budeš správať na serveri.

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

ale server s menem e.p.e.z  nexzistuje a na jiny server jsem nenaražel.

Zdravím, nato že máš 40 rokov by si mohol pochopiť, že keď ťa člen admin teamu upozorní aby si nerobil reklamu na iný server, tak to platí. Člen a-teamu má vždy posledné slovo. Navyše je to aj v pravidlách, že je prísne zakázané robiť reklamu na iný server.

[10] Na serveri sa zakazuje akákoľvek NEPOVOLENÁ REKLAMA.

Toto je len môj názor. A to že spomínaný server neexistuje, tak to nič nemení na veci, že si porušoval pravidlá.

S pozdravom Flydd 🙂

Žiadosť o unban sa zamieta.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~