Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Unban

Váš herný nickname: Machomino
Váš vek:15
Server na ktorom ste ban dostali:  Survival 1.16
Dátum banu:29.7.
Dôvod banu:Obcházení herní mechaniky, navázení ostatních hráčů k porušování pravidel, bugování mobarény
Administrátor, ktorý ban udelil:Tessiex3
Bol podľa vás ban oprávnený? Bol opravneny
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: Nudil som sa
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Nechcem unban chcem skratenie banu poslali ma tu aby som napisal o unban
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať? Hovoril som o bugu nebrali to važne že mam vyhodiť veci do lávy ale to neopraví bug nechcelo sa mi pisat na forum o tom bugu . Ked tak možem povedat kto mi pomahal bugovat.

Neberte tento unban važne bol som donuteny .

A ked chcete vediet ako som to bugol tak napišete .

Ahoj Machomino,

tak když už jsi to nechtěl psát na forum, tak jsi to ani prostě neměl dělat. A už vůbec nechápu, že jsi k tomu naváděl pomalu celý survival server.

Neberte tento unban važne bol som donuteny .

A ked chcete vediet ako som to bugol tak napišete .

Takže to mám brát že ten unban nechceš a akorát chceš šířit bug dál?

Na odstranění bugu se pracuje.

Nicméně, k trestu ještě navrhuji propadnutí 80% majetku, vzhledem k tomu, že jsi si nabugoval větší množství věcí z arény.

S pozdravem,

Tessie:-)

*z fotky odstraněna interní komunikace a přesný popis bugování aby se to nešířilo dál

Uploaded files:
  • You need to login to have access to uploads.

Ahoj Machonimo, po dôkladnom zvážení tvojej žiadosti konštatujem, že ostáva v platnosti pôvodne udelený trest a zároveň vyhovujem návrhu tessie o pridanie trestu v podobe 80% straty všetkého finančného majetku na serveri.

Voči tomuto rozhodnutiu je možné podať odvolanie v lehote do 24 hodín.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~