Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Unban

DominikCZeu

13

Survival

12.11.2020   22:51PM

Obcházení banu DenisDvorakCZE + ignorování výzev člena AT

McSarahGames

ne

nic

Protože DenisDvorakCZE je můj brácha a má svůj notebook. Na kterém hraje a má tam jeho účet.Já na jeho účet přístup nemám a ani on na můj. Jen mi říkal že je to tady super ale že dostal ban,tak jsem si chtěl zahrát sám. A navíc nevím proč tam je že jsem ignoroval výzvu člena AT když jsem byl AFK.

Já mám taky svůj notebook.Prostě oba máme svůj notebook.

ahoj, psala jsem ti hned po tom, co ses připojil, proč ses tedy připojoval, když si šel hned afk?

a navíc si tím, že si se připojil a neoznámil mi skutečnost, že si bratr a ne zabanovaný hráč si porušil pravidla, přesněji:

[14] Každý hráč môže mať iba jeden herný účet. V prípade, že na jednom počítači, resp. IP adrese hráte viacerí, oznámte túto vec Admin teamu.

jak to mám oznámit AT

jakýmkoli způsobem, ve hře, na teamspeaku, zde na fóru

ve hře nemůžu mám ban teamspeak nemám a tady na foru nevím kde je najít

proto nechápu, proč hned po připojení si šel afk, psala jsem ti a ptala se tě, jestli znáš účet denisdvorakcze, jelikož si neodpovídal, usoudila jsem, že mne ignoruješ, proto si dostal ban

DominikCZeu Ahoj. Tu skutočnosť si mal oznámiť hneď ,že ste dvaja ľudia z jedenej ip. Nie až potom čo na to príde administrátor. Pravidla sa nezačínajú dodržiavať ak sa prevalí ich porušenie ale hneď od začiatku.

Quote from DominikCZeu on 14. novembra 2020, 17:28

ve hře nemůžu mám ban teamspeak nemám a tady na foru nevím kde je najít

měl si to oznámit, když ses připojil a navíc si věděl, že bratr má ban, tímto si i sám sebe usvědčil, že si nečetl pravidla a neznalost pravidel neumlouvá