Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Unban by Kakashi_Cz

Váš herný nickname: Kakashi_Cz
Váš vek: 13
Server na ktorom ste ban dostali: (RPG )
Dátum banu:23:06
Dôvod banu: killaura
Administrátor, ktorý ban udelil: wkfiix
Bol podľa vás ban oprávnený? Určitě ne
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: Nic
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Jelikož člověk co poslal důkaz, že hackuji/cheatuji či používám mody zakázané na serveru krásně vytrh kontext. Chtěl jsem od něj pomoc tak jsem mu poslal screen ZDE na kterém viděl tento mod který se jmenuje "Toggle Sprint". A nejsem si jistý jestli je "Toggle Sprint" Zakázaný mod na serveru. A Jelikož pouívám Badlion Client Tak ani nejsem schopen zapnout cheaty skrze BadLion.No součástí modu "Toggle Sprint" je i nastavení ve kterém můžu změnit toto na cokoliv se mi zamane  "Nastaveni" Můžu si tam napsat co chci třeba tohle ZDE ,  ZDE. Takže poprosím o unban

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať? Ne to je vše

Hospůdka u Kůzlátka

A ještě bych dodal, že Když spustí Badlion Client tak se na pozadí spustí BAC (BadLion Anti-Cheat). A Badlion je client který vypne mody které jsou zakázané na různých serverech určitě to není hack / cheat/ Client s mody které jsou zakázané / takže tak.

Hospůdka u Kůzlátka

Zdravím, uznávám, že si nevinen z cheatů ale vinen z používání nepovolených módů

jejichž seznam je zde: https://midascraft.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/

a seznam módů z badlion clientu: https://client.badlion.net/mods

Nyní se podíváme na věci ohledně módů

A Badlion je client který vypne mody které jsou zakázané na různých serverech určitě to není hack / cheat/ Client s mody které jsou zakázané / takže tak.

Na velkých zahraničních serverech to možná funguje ale na česko/slovenský serverech o tom dosti pochybuju.

Co se týče trestu nejsem si jist jaký bych měl zvolit.

vitcz

Dobře uznávám, že jsem si nevšiml toho, že by Toggle Sprint nebyl povolený.

A můžu vám klidně  slíbit, že tenhel mod vypnu. Jinak nebudu moct reagovat jelikož jedu pryč.

Hospůdka u Kůzlátka

Co se týče trestu nejsem si jist jaký bych měl zvolit.

vitcz

Můžu slíbit, že ten mod vypnu a už ho nezapnu nenepadlo by mně že zrovna tenhle mod který mi něják moc nevypomáhává byl zakázaný

Hospůdka u Kůzlátka

Ahoj,

původní ban zkracuji na 7 dnů. Ban je platný od přidání toho komentáře.

Logen.

|lock

„Na světě není nic mocnějšího než myšlenka, která přišla včas.“ - Victro Hugo