Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Vyhodilo ma to za lietanie

Dobrý deň, dnes som išla porazit bossa chvílu som útočila keď som mala málo hp odbehla som aby som sa najdedla a zrazu ma to vyhodilo za lietanie, keď som sa znovu pripojila už som bola mŕtva (asi kôli bossovi  nebol pred tým než ma to vyhodilo tak daleko) a veci boli fuč. Mala som tie najlepšie. Nedali by sa tie veci prosím nejak vrátit spät?

Ahoj, tvoja žiadosť je napísaná dosť zmätočne. Môžeš prosím preformulovať tvoju žiadosť?

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Problém:

V kanalizaci na bossovi dostala kick za létání (občas to zlobí, osobně mě to už kicknulo i v resce když jsem zahradničil), při takové kicku je hráč pár vteřin ještě na serveru, ale už nemůže nic dělat - když se to stane v souboji tak je to dost nebezpečné.

• Je to problém serveru, který hráč neovlivní, naštěstí to není moc časté.

Ztracené:

Vymaxovaný ochránce, brnko full dia -něco ve stylu prot IV + unbreak 3 (bez mending).

-> Jinak nějak nevím co měla, ale řekl bych že šlo hlavně o tyto věci.

V logu anticheatu by měl být o tom záznam pokud došlo ke kicknutí. (minimálně v konzoli ~14:45)

Ahoj,

mne osobně se tato věc nikdy nestala a to jsem na bosse před wipe serveru chodil denně.

Z určitých poznatků fungování AC bych si nestěžoval na chybu serveru, ale spíše na rychlost internetového připojení, případně ping, u poskytovatele internetu.

Avšak pouze můj názor. 🙂

mikin321

Mě na bossovi naštěstí taky ne. Zatím se mě to stalo jednou, a od doby co jsem měnil poskytovatele s připojením problémy nemám, takže s tím jako důvodem bych moc nepočítal.

Nějak jsem se nezajímal co je na serveru za AC, ale tipuju NCP s ohledem na McMMO.

• Jde tam upravit pravidlo pro kickování. V defaultu je vcelku přísné ohledně kicků, takže když se objeví nějaký problém, který způsobí že to vezme jako "podezření na fly" hned to vyhazuje. -> Možná by rozumné to upravit aby to třeba jen ohlásilo (co si pamatuju, když se něco objeví ti co mají práva o tom dostanou zprávu do chatu), když by se vypnula kickovací funkce nemělo by to vadit.
    • Zaprvé si to pak admin může ověřit sám, třeba ve /vanish, aby nenarušoval hru, a případně kicknout / udělit trest sám.
    • V případě že admin není k dispozici,pořád se to loguje, takže je možné to dohledat zpětně a případně využít seznam módů na u hráče (kdyby se objevilo podezření).

Beru to podle toho jak jsem nastavoval servery pár let zpátky, nevím jaké tam proběhly změny, ale tipuji že tyto možnosti by tam být měli.

V tomto prípade nešlo o vyhodenie zo serveru z dôvodu samostatného anticheatu, ale anticheatu, ktorý je priamo implementovaný v Spigote. Keďže nešlo o chybu serveru, ale o chybu Minecraftu resp. Spigotu, nenesie náš server zodpovednosť za stratu vecí v tomto prípade.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~
Quote from Kamzík on 12. marca 2019, 14:14

V tomto prípade nešlo o vyhodenie zo serveru z dôvodu samostatného anticheatu, ale anticheatu, ktorý je priamo implementovaný v Spigote. Keďže nešlo o chybu serveru, ale o chybu Minecraftu resp. Spigotu, nenesie náš server zodpovednosť za stratu vecí v tomto prípade.

V tom případě by mohlo pomoct:

" https://www.spigotmc.org/threads/stop-kicked-for-flying.271586/ "

• Když je přítomný anticheat, povolit fly ve spigotu by vadit nemělo.

S ohledem na to že náhradní věci jsem poskytl o to až tak nějak nejde, ale bylo by fajn kdyby se tento problém nevyskytoval, přijít například o segmenta, problémem za který hráč nenese zodpovědnost, by bylo dosti nepříjemné.