Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

žádam o unban.

Herný nickname:Keaira

Server na ktorom ste ban dostali:Survival 1.14

Dátum banu:08/09/2019 02:17

Dôvod banu:Blaze Mobtrap

Vek:17

Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:Potřeboval jsem xp,blaze rody a čerpal jsem to z jednoho videa.

Bol podľa vás ban oprávnený?Tak když jsem si ty pravidla znova projel,tak mohu posoudit,že jsem i trošku ovlivnil ekonomiku

Prečo by sme mali unbanovať práve vás?Dokážu se chovat jako normalní člověk, občas nahlasím male potíže a nikdy se mnou nebyly žádné problémy.

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať? Opravdu mě to moc mrzí,je to velký pohřešek a žádam o odpuštění.

Zdravím,

Neboť se jednalo o první přestupek tohoto hráče a blaze XP farmu neměl dostatečně dlouho na to, aby to jakkoliv poškodilo server nebo ekonomiku na serveru, tak bych byl schopen přihlédnout ke zkrácení banu, ovšem s úplným unbanem nesouhlasím, stále je to velký přestupek.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ -Jan Werich

Ahoj, na základe toho že to je tvoj prvý prehrešok zmenšujem trest na dĺžku 10 dní. Beriem hlavne na ohľad to, že blaze farmy sú na serveri prísne zakázané.

./lock

You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.