Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žádost o pozici helpera na skyblocku

Vek: 16
Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper
Váš herný nickname: HaribyCZ
Ako dlho hráte na serveri: cca od 15. Srpna, aktivně
Ako dlho hráte Minecraft: od verze 1.1 
Dôvod prečo chcete byť Helperom práve na MidasCrafte: Tak ne, že jenom mě to tu opravdu baví hrát, ale rád se snažím pomocí lidem, pokud to jde, když ne, tak jim řeknu ať se obrátí na někoho jiného, sám jsem ze začátku nevěděl vůbec nic, furt se ptal, ale teď když už mám zkušenosti a někdo, když se zeptá tak mu jsem rád nápomocen.

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!: /Ban, /warn, /mute, /jail, /tempban (pokud se to ještě používá), /Vanish, /kill, /rules, /kick, /tp, /invsee

Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:

1. Zákaz spamování - zákaz psát jednu větu, jedno slovo dokola a třeba neodesílat žádosti o /tpa

2. Zákaz používání cheatu - zákaz různých programů na ulehčení hry

3. Zákaz nevhodných jmen - zákaz sprostých výrazu ve jméně nebo napodobování jména členů AT

4. Zákaz nadávek a urážení - zákaz urážet ostatní hráče nebo jim hrubě nadávat

5. Zákaz bugování - zákaz si zlehčovat hru pomocí nedostatků, nebo nezabijete bosse kde na vás nemůže

6. Zákaz griefovani - zákaz kazit ostatním hru

7. Zákaz reklam - zákaz propagovat např. ostatní servery, pokud to není povoleno

8. Zákaz upravovat server itemy - zákaz enchantovani, opravování, pojmenovávání itemů vytvořený serverem

9. Zákaz podvádět hráče - zákaz okrádání a využívání důvěřivosti a neznalosti ostatních hráčů

10. Zákaz MultiAcc - zákaz vytváření vícero účtů
Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov: Ano byl jsem ačkoliv jenom chvíli, tak mi to dalo životní lekci 😀 server Alexcraft, (btw nechoďte tam, strašně špatný AT)

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov): Takže jsem student střední školy, oboru Technického lycea. Jsem v druhém ročníku, chodím na brigádu do obchodu, nekouřím, nepiji, nefetuji. Ačkoliv jsem cholerik, tak když musím tak se držím, i když na uzdě, ale furt se držím. Mými koníčky jsou počítačové hry, nehraji jen na počítači, ale i na konzoli. Na MidasCraftu jsem začal hrát za účelem si oddychnout od lolka, ale po menším čase mě to tu začalo opravdu bavit a teď to dokonce hrají více jak Lolko (jinak na konzoli hraji AAA hry). Sport již nedělám, ačkoliv jsem dělal florbal i fotbal, ale to mne přestalo bavit. Jsem rád za to jaký mám život, mám v něm vše co bych zatím chtěl a jsem rád, že jsem objevil právě MidasCraft. To je tak vše co bych o sobě řekl. 

Btw měl jsem zde již ban, ale to je již dlouho (červenec) a ten helper co mi ban udělil je semnou již v pohodě a pomáháme si.

Ahoj,
jak již bylo řečeno ve hře, na základě testu jsi neprošel dalším kolem.
Novou přihlášku si budeš moct podat za 30 dní.

Lock

„Nejlepším důkazem moudrosti je stále dobrá duševní nálada.“ -Michel De Montaigne