Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žádost o unban

Herný nickname: metes

Server na ktorom ste ban dostali: RPG
Dátum banu:2.12.2019
Dôvod banu:autoclicker
Vek:19
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:Nic
Bol podľa vás ban oprávnený? Možná ano možné ne 
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Nevím či se to dá brat jako autoclicker (autofish) když koukám na film(serial) a u toho chytám ryby když je chytám podle zvuku 
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?
Nevím jesli je to v pravidlech že mužu chytat jen podle zvuku tudíž jesli se to bere jako "afkfarma"

Děkuju za Odpověd metes

Zdravím Vás.

Toho dne, kdy jsem Vás zabanoval, jsem sledoval Vaše chytání ryb déle, než 40 minut a později i diskutoval s jinými členy a-teamu, zda-li by se opravdu mohlo jednat o autoclicker/auto-fisher mod. Nakonec jsme se všichni shodli, že používáte zakázané programy, konkrétně již zmíněný autoclicker/auto-fisher mod. V průběhu 40+ minut, kdy jsem Vás sledoval, jsem se nedočkal žádné reakce na mé zprávy, zprávy jiných hráčů, které byly mířené Vám nebo i varování (warn), které jsem Vám udělil. I po vyhození (kick) Vás ze serveru, Vám trvalo 3 minuty, než jste se zpátky připojil, což mi nedává smysl, pokud jste opravdu chytal podle Vašeho sluchu a zvuků ve hře. Dále styl Vašeho chytání. Na sekundu přesně jste byl schopen vytáhnout prut s úlovkem a o žádný nepřišel. To mi přijde nelogické a nemožné, že by Vaše schopnost reakce byla natolik dokonalá, aby jste 40 minut v kuse dokázal něco takového. I po Vašem zabanování, jsem se ptal ostatních hráčů, zda-li nezaznamenali nějaký nárůst ryb z Vaší strany a odpověď byla téměř vždy stejná. Hráči u Vás zaznamenali velký počet clownfish a také obrovský nárůst v MCMMO levelů rybaření, které trvalo téměř jeden týden. Nakonec mi podal jeden hráč podezření na Vás, že by jste mohl vlastnit AFK fish farmu, což jsem mu po zkontrolování odvrátil a dále si Vás nevšímal, to se stalo v čase mezi 15-16 hodinou. O 5 hodin později mě tento hráč opět kontaktoval a žádal po mně důkladné vyšetření Vás a Vašeho kolegy Dominik899, zde se již bavíme o zmíněných 40-ti minutách, kdy jsem sledoval Vaši aktivitu.

Ve zkratce s Vaším příběhem o sledování filmu, či seriálu nesouhlasím a stále si stojím za tím, že jste používal autoclicker/auto-fisher mod. Proto i nesouhlasím s Vaší žádostí o unban.

Nakonec zde přikládám odkaz na krátké video, kde je vidět styl Vašeho chytání, rychlost vylovení a opětovné vhození návnady do vody. Zdůrazňuji, že takhle to vypadalo celých 40 minut i déle. (omlouvám se za špatnou kvalitu zvuku a doporučuji si ztišit zvuk): https://www.youtube.com/watch?v=Z64oYKX0Ay4&feature=youtu.be

Přeji hezký zbytek dne, DragonSpike.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ -Jan Werich

Zdravím, na základe predloženého dôkazu a po preskúmaní všetkých okolností žiadosť o unban zamietam z dôvodu porušenia pravidiel zo strany hráča a následne aj z dôvodu klamania pri žiadosti o unban.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~