Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Žádost o unban

Herný nickname: Minwar

Server na ktorom ste ban dostali: RPG

Dátum banu: 10.1.2020 16:58

Dôvod banu: Griefing spawnu

Vek: 20
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: Reklama na hráčský obchod

Bol podľa vás ban oprávnený? Podle mě nebyl

Prečo by sme mali unbanovať práve vás? Hraju na RPG už nějakou dobu a vždy jsem pravidla dodržoval. Chápu, že by se asi neměl porušovat původní vzhled spawnu, ale šlo mně pouze o vtipné upozornění na můj nový obchod a nedošlo mi, že je to zakázané, i když je na spawnu povolený container a tudíž to může udělat kdokoli.

Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?

Děkuji a přeji hezký zbytek dne, Minwar.

Zdravím.

Po přečtení žádosti zde vidím jako jediné odůvodnění porušení pravidel vtip a nevědomost, která neomlouvá. Taktéž zde čtu, že si stále myslíš, že si pravidla neporušil a ban byl tak neprávem udělený. Povolený container na spawnu má své odůvodnění, ale rozhodně to není to, aby si hráč mohl brát obsah rámečků, jako jsi to ty udělal rovnou osmkrát, navíc zde stále mohou být rámečky tebou vybrány, ale zatím nenalezeny.

Já si za svým udělením banu stojím a jelikož nevidím žádné pořádné odůvodnění, tak jsem pro zamítnutí žádosti.

DragonSpike.

Také zdravím,

pokud můžu dodat na svoji obhajobu, do daných itemframů jsem jen vložil mé itemy, ale žádný obsah rámečků jsem nebral, protože všechny byly prázdné.

Jiné odůvodnění k porušení pravidel jsem neměl, ale byla to moje blbost a svého činu lituji. A samozřejmě neznalost neomlouvá a poučil jsem se.

Děkuji za přečtení a omlouvám se za způsobené komplikace, Minwar.

Vzhľadom na to, že ban má charakter dočasného banu, jeho dĺžka je podľa mňa dostatočná a nevidím dôvod pre predčasný unban.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~