Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

žadost o unban

muj herny nick : Tobi3535

muj věk : nemusím vam ho říkat nejste nikdo jako policie atd...
datum banu : dnes
duvod banu : redstone obvod ze 3 redstone dastu a jedne pačky

administrator ktery mi udělil ban : vitcz

bol podle vas ban opravněny : ne

co vas vedlo k porušení pravidel : nic jen vitcz ma asi semnou naky problem ?

proč by sme měly unbanovat pravě vás ? : protože jsem nic špatneho neproded a za to zaco jsem dostal ban není ani v Pravidlech takže je to neopravnění  ban

chcete něco k žadosti o unban dodat : prosím o unban z duvodu Redstone Obvod s 3 kusy redstone dust a jednou pačkou mam ban na 7 dní podle mého názoru je to kravina protože proč bych měl dostat ban za 3 redstone dusty a jednu pačku na 7 dní a v Pravidlech je napsane za rychlo blikajíci redstone obvod tím padem žadam o unban a o omluvu za to že jsem psal 2x do četu když jem udělal ten obvod co není obvod a on mi deodepisoval pak se odpojil a ja na to zapoměl tím padem to není moje vina ale jeho vina protože se odpojil a ani mi neodpověděl prosím tedy o unban a možnost mluvit z Majitelem na Ts3 z Duvodu [Kyber šikany] 

Zdravím, ban byl udělen na základě neschválené třídičky.

https://ctrlv.cz/gGyU

https://ctrlv.cz/njUB

Spoiler
Sorry, only logged-in users can see spoilers.

V pravidlu je jasně daná třídička ale rozumí se i klasické obvody. Děkuji za zdělení, že v residenci se ti nachází ještě jeden neschválený obvod, ban bude náležitě upraven. Tedy jsem pro zvýšení trestu.

vitcz

Zdravím,

Naviažem na vyjadrenie sa člena AT - vitcz, mohli by sme to rozobrať do viacerých bodov  čo si spravil po tvojom bane:

1. po bane si prišiel okamžite na TS3 a začal si sa rozčulovať a nadávať na všetko naokolo ako keby všetko bola naša chyba a ty si nič neurobil, po dlhom rozhovore si bol presmerovaný na fórum - bol ti zaslaný aj link na danú sekciu
  2. Namiesto žiadosti na fórum si si podal ticket, v tickete si urážal členov AT
    1. "ste idioti když mam ban tak to tu nemužu přece napsat ale nato asi nemate dost IQ že ?" - nakoľko sa cez tickety žiadosti o unban neriešia tak asi preto nemáš ako zistiť svoje UUID, treba si prečítať najskôr popis ticketov a ich pravidlá a až potom osočuj AT.
  3. Po napísaní ticketu si znovu prišiel na fórum - bolo ti oznámené, že si si nemal napísať ticket ale podať žiadosť na fórum
  4. Následne si si podal žiadosť na fórum a nie podľa predlohy
  5. Po napísaní tejto žiadosti si znovu prišiel na TS3 kde si znovu arogantne vystupoval voči členom AT

Tvoje správanie je vysoko toxické a myslím, že to server bez teba zvládne, preto by som bol za predĺženie banu na  trvalý ban za toxicitu spolu s pridaním špeciálneho dôvodu "kidiot".

Vzhľadom na to, že hráč sa opakoane prostredníctvom spamu e-mailovej pošty domáha rozhovoru so mnou, stanovujem čas rozhovoru dnes (21.05.2020) na 20.00. Zároveň žiadam, aby sa všetky dotknuté osoby dostavili na Teamspeak pre riadne objasnenie veci.

Zdôrazňujem, že neúčasť na tomto rozhovore bude zakladať predpoklad upustenia od rozhovoru so mnou a tým pádom bude zamietnutá aj žiadosť o unban.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Každopádně i ja s tebou měl včera problém tvůj komentář, který si měl po smazání chatu za účelem zakrytí reklamy na jiný server - >co delas Marty abych nesmazal ja tebe neni opravdu vhodna a jen diky me dobre nalade jsem to nechal bez trestu.

Proto se priklanim na stranu vitka pro prodlouzeni banu

Mí sousedé poslouchají skutečně dobrou hudbu. Ať už se jim to líbí, nebo ne.

Na základe predložených dôkazov, súhlasím s predĺžením banu na trvalý ban, zároveň udeľujem herný ban na Teamspeak server a na herné fórum.

Odôvodnenie: Hráč opakovane na teamspeak serveri prejavoval svoje toxické správanie a nemožnosť riadnej argumentácie a nepochopenia inštrukcií zo strany člena admin teamu. Tento hráč opakovane spamoval Teamspeak, ako aj podporu serveru, osočoval a urážal členov podpory serveru a admin teamu a zároveň aj krivo obvinil viacerých členov admin teamu.

Z uvedeného dôvodu udeľujem trvalý ban s dodatkom [NoUNB].

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~