Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

žádost o unban

Váš herný nickname: Petr1000
Váš vek:14
Server na ktorom ste ban dostali: RPG
Dátum banu:28 07 2020
Dôvod banu:vytváření multi acc flyhack speedhack
Administrátor, ktorý ban udelil:DooBoy
Bol podľa vás ban oprávnený? ne
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel:nic na ts mi poradili že mám napsat na forum pravidla jsem neporušil
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? na midascraftu jsem hrál už asi rok dozadu (bez žádných problémů)
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať? nejspíš někdo na stejné IP hackoval tudiž jsem dostal ban i já

Ahoj,

dnes někdo z Tvojí IP vytvářel plno účtů a mimo to bylo pár účtů už v minulosti banováno za flyhack apod.

Poté se přihlásil hráč, který měl opět flyhack+speed.. Proto jsem to bral jako vytváření MultiAcc účtů-obcházení banů a dostal IP Ban.

Každopádně to nic nemění na tom, že prakticky hned potom se začal pokoušet o připojování za další účty (Tvůj, BoT_Anis, famfpal464 apod.) a proto soudím, že to sdílená IP není. Byla by to velká souhra událostí a vypadá to, že účty byly vytvořené schválně, aby to jako sdílená IP vypadalo + obcházení banů.

Na TS jsi mi psal, že ti při přihlášení ukazuje cca 40 jiných účtů, ale otázka zní jestli jsi to někomu hlásil..? Protože společně s počtem účtů se píše aby jsi kontaktoval Admin Team.

DooBoy

Žádost o unban se zamítá.  Další žádost o unban si můžeš podat podle pravidel nejdříve za měsíc.

Logen.

|lock

„Na světě není nic mocnějšího než myšlenka, která přišla včas.“ - Victro Hugo