Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

žádost o unban

Váš herný nickname: Satiser
Váš vek: 11
Server na ktorom ste ban dostali: survival 1.16
Dátum banu: 1.8.2020
Dôvod banu: griefing
Administrátor, ktorý ban udelil: HaribyCZ
Bol podľa vás ban oprávnený? ne
Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: nic, byl jsem ve wildu a napsal /res rt a mě to portlo do hlavnýho světa a já jsem si pořád myslel že jsem ve wildu.
Prečo by sme mali unbanovať práve vás? midas  je můj nejoblíbenější server a vím že jsem udělal chybu takže je to jenom na vás jestli mi ten ban zkrátíte nebo rovnou unban hezký den 🙂
Chcete k žiadosti o unban niečo dodať?

Popravde nechápem tejto časti tvojho unbanu:

nic, byl jsem ve wildu a napsal /res rt a mě to portlo do hlavnýho světa a já jsem si pořád myslel že jsem ve wildu.

To nieje vôbec dostačujúci argument, to si reálne myslíš, že griefovať vo wilde sa môže?

A popravde sa ani nečudujem tomu, že si griefoval. Keď si vieš ukradnúť môj skin a ešte sa na mna portnúť aby si mi to ukázal, tak prečo by si nevedel kradnúť budovu.

-themistic2

You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.

Abych se k banu vyjádřil.

Rozsah banu jsem udělil na základě toho, že to není tvůj první prohřešek za stejnou věc a navíc místo toho, aby jsi se přiznal, tak jsi se vymlouval a následně mě začal trollit s tímto “bugem”.

“z wildu jsem dal /res rt a teleportovalo mě to do hlavního světa místo wildu.” Tvá slova 

Tento “bug” jsme spolu řešili a přesně to byl ten troll, nemohu nic dokázat, ale bylo očividné, že z wildu si dal /res tp [svoje reska] (docela divné nemyslíš), ale kdybychom brali v potaz to, že to mohla být opravdu náhoda, tak jsem tě k tomu, aby jsi mi ten bug ukázal, vyzval ještě jednou.

No podruhé to byla asi opět náhoda, že tě to portnulo na poslední místo v hlavním světě, odkud jsi se portoval do wildu.

Následně jsi mi napsal, že jsi to vrátil a odpojil jsi se. Jelikož jsem měl screeny souřadnic, tak jsem se tam dostal a nic opraveného tam nebylo.

Jelikož to byl tvůj druhý prohřešek, tak jsme měli dohodu do 24h to tam vrátíš (1.8. 2020 23:30), následně jsi mě začal trollit, tak jsem to snížil na (1.8. 2020 16:00), připomínám, že tuto dohodu jsem udělal z vlastní vůle.

No neučinil jsi tak, takže jsem ti udělil ban.

Avšak jsem pro zkrácení banu na 30 dní a následné odpykání zbylých 30 dní v kolonii ve formě 5 velkých beden. 

Snad jsem na nic nezapomněl. 🙂

Haribo

@themistic2

Omlouvám se za nekonkrétnost u důvodu banu. Ale šlo o grief vesnice a opuštěného portálu.

Ale s tím argumentem máš na 100% pravdu, ačkoli u tohoto případu jen menší, protože napravo v tabulce je napsáno v jakém světě jsi.

Haribo

ale kdyby mi alespon haribo řekl jaký to byl portál nebo vesnice tak to tady neřešíme

Tos jich rozgriefoval víc?

„Diplomat je člověk, který vás pošle do horoucích pekel takovým způsobem, že se na tu cestu dokonce těšíte.“

ne byla to jenom 1 vesnice a 1 portál a když jsem říkál @haribycz že si nepamatuju jaká to byla vesnice a jaký to byl portál tak mi odpověděl že to byla spruce vesnice u louky tak jsem mu jí ukázal a on řekl že to není ona 🙂

Ešte taký dodatok k tomuto

Čo vás viedlo k porušeniu pravidiel: nic, byl jsem ve wildu a napsal /res rt a mě to portlo do hlavnýho světa a já jsem si pořád myslel že jsem ve wildu.

Odkedy funguje /res rt vo wilde?

You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.